LékárnyAkceSlužbyKarta osobní péčeBlog

Femibion 1 Plánování a 1.trimestr tbl.28

Doplněk stravy

Femibion 1 je doplněk stravy, který byl vyvinut k podpoře zvláštních potřeb žen, které plánují otěhotnět nebo...
369 Kč
339 Kč

V e-shopu nedostupné

Chci expresní rozvoz
  • Při objednávce do 12:00 dovezeme ještě tentýž den
Rezervovat v lékárně
  • Připravíme do 2h od rezervace
  • Nečekejte ve frontě

Popis

Femibion 1 je doplněk stravy, který byl vyvinut k podpoře zvláštních potřeb žen, které plánují otěhotnět nebo jsou v raném stádiu těhotenství.

Femibion ​​1 obsahuje kombinaci pečlivě vybraných látek (vitaminy skupiny B, vitamin C, E, D3, jód, selen, cholin a železo), včetně toho nejdůležitějšího - směsi folátů (Metafolin® a kyselina listová), vyvinuté speciálně pro fázi plánování a první trimestr těhotenství.

Kyselina listová a Metafolin® jsou zdrojem folátu v přípravku. Metafolin® je biologicky aktivní a přímo dostupná forma folátu, tzv. „aktivní folát“, který tělo využije lépe než obyčejnou kyselinu listovou.
Jód přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a její správné funkci.
Cholin přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu, který je duležitý v ruzných fázích života, včetně těhotenství. Během těhotenství je potřeba cholinu zvýšená.
Vitamin B1, B2 a biotin přispívají k udržení normálního energetického metabolismu a normální funkce nervového systému.
Vitamin B6, B12, niacin a kyselina pantothenová pomáhají snižovat pocit únavy a vyčerpání.
Vitamin C a selen podporují normální funkci imunitního systému.
Vitamin D3 přispívá k normální funkci imunitního systému a hraje roli při buněčném dělení. Má též velký vliv na udržení normálního stavu zubů a kostí a to nejen v průběhu těhotenství.
Vitamin E pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.
Železo přispívá k tvorbě červených krvinek a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Balení obsahuje 28 tablet.

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně a zapijte trochou vody, nejlépe při hlavním jídle.

Doporučenou denní dávku nepřekračujte. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy neužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Složení

Jedna tableta obsahuje: folát 800 mcg odpovídá 400 %* (z to je 400 mcg kyseliny listové (200 %*) a 416 mcg (200 %*) L-metylfolátu (odpovídá 400 mcg kyseliny listové), vitamín C 110 mg (138 %*), niacin 15 mg NE (94 %*), vitamin E 13 mg alfa -TE (108 %*), kyselinu pantothenovou 6 mg (100 %*), vitamín B6 1,9 mg (136 %*), vitamín B2 1,6 mg (114 %*), vitamín B1 1,2 mg (109 %*), jód 150 mcg (100 %*), biotin 60 mcg (120 %*), vitamín D3 20 mcg (400 %*) a vitamín B12 3,5 mcg (140 %*).
* RHP - referenční hodnota příjmu

Složení: plnidlo mikrokrystalická celulóza, L-askorban vápenatý (vitamín C), DL-alfa-tokoferol-acetát, plnidlo maltodextrin a modifikovaný kukuřičný škrob, nikotinamid, leštící látky hydroxypropylcelulóza a hydroxypropylmethylceluóza, D-pantothenan vápenatý, biotin, barvivo oxid titaničitý, kyanokobalamin, protispékavá látka magnesium stearát, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, riboflavin, thiamin monohydrát, zvlhčovadlo glycerol, kalcium-L-metylfolát (Metafolin), kyselina listová, cholekalciferol, barvivo oxid železitý.

Zařazení

ZnačkaPROCTER & GAMBLE
EAN4054839760624
PDK3874287