Doprava zdarma nad 1 590 Kč | platby Benefit Plus kartou
×

Doprava a platba

Chceme, aby pro vás byl nákup produktů na e-shopu Chytré lékárny co nejpohodlnější. Nabízíme vám několik možností doručení a způsobů platby.

Osobní odběr na lékárně

zdarma 

Zásilkovna

59 Kčdobírka 49 Kč

GLS

89 Kč (zdarma při nákupu nad 1 590 Kč)dobírka 49 Kč

PPL

89 Kč (zdarma při nákupu nad 1 590 Kč)dobírka 49 Kč

Chlazená přeprava

179 Kčdobírka 49 Kč

Expresní rozvoz

299 Kč 

 

Jak lze nákup dopravit?

 

Osobní odběr na kamenných pobočkách Chytré lékárny

Máte to k nám kousek nebo plánujete cestu kolem? Využijte možnost osobního odběru objednávky přímo na našich pobočkách. Vyzvednutí probíhá v cuku letu, ale nezaručujeme, že se u nás nezdržíte využitím některé z našich služeb.

Kde všude nás najdete?

Zásilkovna

 • Objednané produkty vám budou dopraveny zpravidla do druhého dne na vybrané výdejní místo Zásilkovny. Seznam výdejních míst s jejich detaily naleznete zde.
 • V okamžiku expedice obdržíte email o předání zásilky přepravci společně s číslem zásilky a odkazem, kde je možné sledovat průběh doručování.
 • Po doručení na výdejní místo budete informování e-mailem i formou SMS, že je vaše zásilka připravena k odběru. Obdržíte heslo pro vyzvednutí, které slouží jako doklad pro ověření (zásilka tedy může být vydána i jiné osobě, které své heslo sdělíte).
 • Standardní úložní doba na výdejních místech Zásilkovny je 5 dní. Úložní dobu je možné prodloužit až na 21 dní.
 • Na všech výdejních místech je možné platit v hotovosti, na vybraných místech i platební kartou.

Přepravní společnosti PPL

Přepravu PPL do 30 kg máte při nákupu nad 1 590 Kč ZDARMA!

 • Doručení do druhého pracovního dne ode dne podání.
 • V den expedice vám dopravce oznámí číslo balíku, přibližné datum doručení a částku k úhradě (pokud byla zvolena platba dobírkou). Toto oznámení vám bude doručeno e-mailem a SMS zprávou na kontaktní údaje uvedené ve vaší objednávce.
 • Zásilku je možné osobně vyzvednout v depu samotného přepravce či v síti odběrných míst, tzv. ParcelShopů.
 • V den doručení obdržíte informace prostřednictvím SMS s časem doručení v rozmezí 2 hodin včetně telefonního čísla na řidiče, který provádí doručení vaší zásilky.
 • Pokud vám termín doručení nevyhovuje, můžete jej jednoduše změnit odpovědí na SMS zprávu, případně telefonicky kontaktovat řidiče. Stejně tak je možné měnit dispozice doručení on-line nebo prostřednictvím zákaznického servisu PPL.
 • V případě neúspěšného doručení vám řidič zanechá na místě oznámení o neúspěšném pokusu o doručení (tato informace bude také zaslána emailem).
 • Zásilku můžete sledovat zde: https://www.ppl.cz/vyhledat-zasilku.
 • Pro více informací navštivte přímo web přepravce PPL.

Přepravní společnosti GLS

Přepravu GLS do 30 kg máte při nákupu nad 1 590 Kč ZDARMA!

 • Doručení do druhého pracovního dne ode dne podání.
 • V den doručení obdržíte informace prostřednictvím e-mailu a SMS s časem doručení v rozmezí 2 hodin včetně telefonního čísla na řidiče, který provádí doručení vaší zásilky.
 • V případě neúspěšného doručení vám řidič zanechá na místě oznámení o neúspěšném pokusu o doručení (tato informace bude také zaslána emailem).
 • Zásilku můžete sledovat zde: https://gls-group.com/CZ/cs/home.
 • Pro více informací navštivte přímo web přepravce GLS.

Messenger Same Day – doručíme ještě dnes při objednání do 12:00

Messenger je největší městská expresní kurýrní služba v Brně. Doručí Vaši zásilku spolehlivě a bezpečně, a to ještě ten samý den, kdy došlo k vaší objednávce. Pokud je tedy zboží objednáno do 12:00 hod., máme jej aktuálně skladem a vaše adresa spadá do okruhu, který je pro doručení garantován (stačí v objednávce zadat vaše PSČ a hned vidíte, zda do něj vaše adresa spadá), pak se můžete na svou objednávku těšit ještě ten samý den.

 

Plaťte snadno a pohodlně

Online platba

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny. Veškeré informace jsou šifrovány. Apple pay – Služba se zobrazuje výhradně uživatelům Apple zařízení s prohlížečem Safari. 

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Odložená platba

Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků. Platební metoda Odložená platba umožňuje odložit si úhradu nákupu a následně buď uhradit, nebo rozložit platbu do splátek. Odložení platby je bezúročné.

                     

Kontakty na poskytovatele platební brány

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Platba Benefit Plus

I při online platbě můžete v našem e-shopu využít platbu benefitními poukázkami.

Platba hotově, kartou i poukázkami v Chytré lékárně

V případě, že se rozhodnete vyzvednout si balíček v některé z našich kamenných lékáren, nabízíme možnost platby na místě. Přijímáme hotovostplatební karty i benefitní poukázky, doporučujeme však platbu předem online přes platební bránu. Ušetříte tím čas při vyzvednutí balíčku.

Dobírka

U všech smluvních dopravců nabízíme možnost platby za nákup dobírkou přímo u řidiče. Za zboží platíte až při převzetí zboží od doručovatele (pošta, kurýr, výdejní místo).