Přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové tlumí bolesti a snižuje horečku, ve vyšších...
Cemio KAMZÍK® je špičkový kloubní přípravek, který jako jediný v ČR obsahuje kom...
COLAFIT 120 kostiček - čistý krystalický kolagen typu I 99,9%. Kolagen je přirozenou součá...
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 500 mg tablety, působí proti bolesti a snižuje...
Ibalgin Duo Effect krém obsahuje léčivé látky ibuprofen a heparinoid a užívá se k léčbě po...
Brufen je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku (antipyretickým...
Přípravek CONDROSULF je určen k léčbě degenerativních onemocnění kloubů, zejména osteoartr...
Přípravek Emoxen obsahuje léčivou látku naproxen, který patří do skupiny nesteroidních pro...
Přípravek Dexoket je lék proti bolesti ze skupiny léků označovaných jako nesteroidní proti...
Voltaren Forte 2,32% gel vám pomůže zmírnit akutní bolest kloubů a svalů, abyste si m...
Přípravek Ibalgin obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidn...
Algesal krém obsahuje kombinaci účinných látek, které odlišnými způsoby urychlují procesy...
Analgetikum ve formě gelu s účinkem proti bolesti až na 24 hodin při aplikaci 2x denně rán...
Dexibuprofen, léčivá látka přípravku Ibolex, patří do skupiny léků nazývaných nesteroidní...
Nurofen patří mezi léky označované jako analgetika, antipyretika, nesteroidní antirevmatik...
Diclofenac Galmed obsahuje léčivou látku diklofenak. Patří do skupiny léčivých přípravků z...
Přípravek PARALEN EXTRA proti bolesti obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je úči...
Ibalgin Rapidcaps se používá k úlevě od bolestí hlavy, migrény, bolesti zubů, bolesti zad,...
DIKY 4% obsahuje léčivou látku diklofenak sodný, která patří do skupiny nesteroidních anti...
Voltaren Forte gel vám pomůže zmírnit akutní bolest kloubů a svalů, abyste si mohli a...
Přípravek Acylcoffin je vícesložkový přípravek tlumící bolest a snižující horečku, ve kter...
PARALEN GRIP horký nápoj citrón obsahuje kombinaci dvou léčivých látek – paracetamolu a fe...
Diclofenac čípky patří do skupiny přípravků nazývaných nesteroidní protizánětlivé léky (NS...
Váš léčivý přípravek se jmenuje Aulin gel. Přípravek obsahuje léčivou látku zvanou nimesul...
Voltaren Actigo Extra zmírňuje příznaky zánětu, jako je bolest a otok, tím, že blokuje syn...