Přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové tlumí bolesti a snižuje horečku, ve vyšších...
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 500 mg tablety, působí proti bolesti a snižuje...
Brufen je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku (antipyretickým...
Ataralgin je složený přípravek s protibolestivým účinkem obsahující paracetamol, guaifenez...
Valetol je složený přípravek obsahující kombinaci léčivých látek – propyfenazon, paracetam...
Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, boles...
Přípravek Ibalgin obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidn...
Dexibuprofen, léčivá látka přípravku Ibolex, patří do skupiny léků nazývaných nesteroidní...
Nurofen patří mezi léky označované jako analgetika, antipyretika, nesteroidní antirevmatik...
CETALGEN se používá ke krátkodobé léčbě středně silné bolesti, jako je bolest hlavy (nikol...
Saridon je kombinace analgetických a antipyretických léčivých látek s malým množstvím kofe...
Přípravek PARALEN EXTRA proti bolesti obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je úči...
Ibalgin Rapidcaps se používá k úlevě od bolestí hlavy, migrény, bolesti zubů, bolesti zad,...
Veral odstraňuje zánětlivé příznaky, jako je bolest a otok (edém) a také snižuje horečku....
Přípravek Dexoket je lék proti bolesti ze skupiny léků označovaných jako nesteroidní proti...
Přípravek Acylcoffin je vícesložkový přípravek tlumící bolest a snižující horečku, ve kter...
PARALEN GRIP horký nápoj citrón obsahuje kombinaci dvou léčivých látek – paracetamolu a fe...
Diclofenac čípky patří do skupiny přípravků nazývaných nesteroidní protizánětlivé léky (NS...
Přípravek Migralgin je určen k použití u dospělých a dospívajících od 12 let věku k léčbě...
Voltaren Actigo Extra zmírňuje příznaky zánětu, jako je bolest a otok, tím, že blokuje syn...
Panadol Novum obsahuje paracetamol, léčivou látku tlumící bolest a horečku. Panadol Novum...
Potahované tablety Panadol Extra Novum jsou vhodné k úlevě při bolesti hlavy, migréně, bol...
Léčivá látka přípravku, naproxen ve formě sodné soli mírní bolest, horečku a zánět. Tablet...
Kyselina acetylsalicylová snižuje tvorbu prostaglandinů (fyziologicky účinných sloučenin,...