Doprava PPL Parcel Smart zdarma od 990 Kč
×

Kdo jsme

Nejlepší lékárna v Brně, Vyškově a Tišnově. To je Chytrá lékárna a 10 jejích poboček na Jižní Moravě.

Kdo jsme

„Chceme, aby se u nás měli klienti dobře. Jednoduché a přece tak těžké.“

Mgr. Alice Dosedlová

zakladatelka sítě Chytrých lékáren

Alice Dosedlová

Pro našeho zákazníka cokoliv

Naším posláním je pomáhat. Osobní klientská péče je pro nás způsob, jak to dělat co nejlépe. Myslíme si, že lékárna má být vlídné a přátelské místo, kde se člověk cítí dobře. Zakládáme si na profesionální péči a laskavém přístupu k zákazníkům.

Neobyčejná osobní péče

Neobyčejná osobní péče

Jakmile Vás trochu poznáme, poradíme Vám daleko lépe. S Vaší osobní kartou víme, co přesně potřebujete a jaké řešení je pro Vás v dané chvíli nejlepší. Nabízíme Vám jen to, co Vás opravdu zajímá. A dokážeme Vám ušetřit peníze.

10 lékáren s milým úsměvem

10 lékáren s milým úsměvem

Nebojte se k nám přijít i „jen tak“ – osvěžit se třeba ledovým čajem. Změříme Vám tlak či pomůžeme s určením vašeho fototypu. V nabídce máme i exkluzivní výběr kosmetiky, kterou jinde nenajdete. Ve většině z našich lékáren můžete využít dětský koutek a relax zónu.

Lékárny
Osobní vyzvednutí

Osobní vyzvednutí bez front

Vyberte si jednu z našich kamenných poboček, na kterých si můžete zboží pohodlně vyzvednout bez čekání. Pokud opravdu spěcháte, využijte možnosti rezervace zboží na lékárně. Zboží pro Vás připravíme do 2 hodin od rezervace.

Rezervace
Služby pro držitele karty

Služby pro držitele karty

Naše služby se soustředí na prevenci a osobní přístup. Každý přece potřebujeme trochu jinou péči. Jak přesně se o své tělo starat, to Vás naučíme rádi a zdarma. A když onemocníte, poradíme Vám správný lék i doplněk stravy. Včas Vás také upozorníme na nevhodné kombinace léků.

Služby

Je toho mnohem více

Společensky zodpovědní

Jsme společensky zodpovědní

Dlouhodobě se snažíme pomáhat a stali jsme se patrony výcviku vodících psů. Příběh každého pejska a jeho cesty do nové rodiny s radostí sledujeme a o všem Vás pravidelně informujeme v blogu.

Více informací

Karta osobní péče

Jakmile Vás trochu poznáme, poradíme Vám daleko lépe. S Vaší osobní kartou víme, co přesně potřebujete a jaké řešení je v dané chvíli nejlepší. Nabízíme Vám jen to, co Vás opravdu zajímá. A dokážeme Vám ušetřit peníze. Za kartu nic neplatíte – máte ji od nás zdarma.

Více o kartě
Karta osobní péče
Největší derma centrum na Jižní Moravě

Největší derma centrum na Jižní Moravě

V našich lékárnách najdete vše, co potřebujete pro správnou péči o Vaši pleť. Samozřejmě s dobrou radou na míru. Nejširší sortiment dermokosmetiky máme v našem dermocentru v lékárně na Kobližné. Probíhá zde i pravidelná diagnostika pleti.

Více informací

Tester bar na Kobližné

Tester bar vám umožní vyzkoušet nejrůznější produkty zdarma. Díky diagnostice Vám i dokážeme poradit tu nejvhodnější péči přímo na míru Vám. Zjistíte, jak se správně odličovat, jakou péči používat a jak s ní pracovat.

Více informací
Tester bar na Kobližné
Prostředí bez bakterií

Prostředí bez bakterií

V době chřipek a nachlazení pro Vás vytváříme bezpečné prostředí bez bakterií. Na všech pobočkách je do ovzduší rozprašován patentovaný produkt No Bacteria Steriwater, který odstraňuje 99,7 % běžně se vyskytujících bakterií a virů. Účinnost byla prokázána japonskými vědci a lékaři, tato technologie se v blízké budoucnosti bude běžně používat v nemocnicích a hygienicky zatížených provozech.