Doprava PPL Parcel Smart zdarma od 990 Kč | platby Sodexo, Benefity a Benefit Plus
×

Lékařka online

Kožní problémy konzultujte online s dermatoložkou 24/7.

Lékařka online

Naše kůže je každý den vystavena smogu, výkyvům teplot, bakteriím, UV záření a řadě dalších faktorů. Může se tak snadno stát, že ji přemůže určitá nemoc nebo infekce. V takové chvíli se vám bude hodit pomoc od profesionála v oboru. A přesně od toho je tady online dermoporadna – místo, kam můžete posílat své dotazy 24/7. Odpovídat vám bude zkušená dermatoložka MUDr. Pavlína Autratová

Jak online konzultace s dermatoložkou probíhá? 

 

  1. Pořiďte 2 snímky postiženého místa - první fotku udělejte zblízka, aby byly viditelné detaily postiženého místa. Další fotku udělejte naopak zdálky, aby bylo jasné, jak velké je postižené místo a kde se nachází. V obou případech si dejte záležet na tom, aby fotky byly ostré a dobře osvětlené.  
  2. Popište svůj problém - snažte se co nejlépe popsat svůj problém: příznaky, vzhled a velikost postiženého místa, vývoj problému, užívané léky a další podstatné informace. 
  3. Připište informace o pacientovi - na závěr do zprávy přidejte informace o pacientovi (ať už jste to vy osobně nebo někdo z rodiny). Důležitý je hlavně věk, pohlaví, rodinná anamnéza, pravidelně užívané léky, případně nemoci, se kterými se pacient léčí.

Máte ve zprávě zmíněné všechny 3 věci? Výborně! Informace nám pošlete na e-mai: dermoporadna@chytralekarna.cz

Odpovědi na vaše dotazy vám naše dermatoložka zašle už do 48 hodin.

S vaším dotazem vám poradí

MUDr. Pavlína Autratová

Od narození žije v Brně, kde také vystudovala lékařskou fakultu na místní Masarykově univerzitě. Od roku 2016 pracuje na dětském kožním oddělení FN Brno, kde se zabývá zejména diagnostikou a léčbou dětských kožních onemocnění. Účastnila se také mezinárodní studie nového léčiva pro pacienty s epidermolysis bullosa (nemoc motýlích křídel) a pravidelně v rámci preventivních akcí provádí vyšetření mateřských znamének pro veřejnost. Aktuálně je maminkou 2 malých chlapečků a ve volných chvílích si ráda vyjede na kole nebo fotí přírodu. Miluje turistiku a objevování neznámých koutů naší země.