Doprava zdarma nad 1 590 Kč | platby Benefit Plus kartou
×

Zlatá medaile pro Chytrou lékárnu. BIODERMU známe nejlíp!

Zlatá medaile pro Chytrou lékárnu. BIODERMU známe nejlíp!

Rádi bychom s vámi oslavili náš velký úspěch! Naše magistry z Chytré lékárny na České se již poněkolikáté zúčastnily celorepublikové znalostní a interaktivní soutěže s názvem BIODERMA GAME a tuto soutěž s naprostým přehledem vyhrály. Jsme na ně ohromně pyšní a rádi bychom se s vámi, alespoň pár slovy, o tuto radost podělili.

BIODERMA GAME je celoroční soutěž farmaceutů, kteří spolupracují s kosmetickou značkou Bioderma. V posledním ročníku, v pořadí již devátém, se zúčastnilo více jak šedesát lékáren z celé republiky. Naše magistry z Chytré lékárny na České se probojovaly až do finále, kterého se za Českou republiku zúčastnily celkem čtyři týmy. Díky svým znalostem, kreativitě a týmové spolupráci se jim podařilo zvítězit a po loňském druhém místě tak vybojovat zaslouženou zlatou medaili.

Vzhledem k vládním a hygienickým opatřením se finále oproti minulým ročníkům přesunulo do online prostoru, což s sebou přineslo nutnost zvýšené míry spolupráce, schopnosti přizpůsobit se zrychlenému tempu a především technickou zdatnost všech zúčastněných.

Samotné online finále proběhlo 11. 03. 2021 a trvalo cca dvě hodiny. Součástí finálového večera byl vědomostní kvíz proložený množstvím praktických meziher, účastníci obdrželi rovněž občerstvení a welcome drink. Celý večer tak byl nabitý nepřeberným množstvím soutěžních otázek, úkolů a odborných informací. Domácím úkolem bylo představit svůj tým a vytvořit kreativní prezentaci či video na téma „oblíbený produkt řady Cicabio“.

Naše děvčata si se všemi nástrahami poradila bravurně a nenechala se vyvést z míry ani takto ztíženými podmínkami. Ba naopak, podle jejich slov si finálové zápolení opravdu užila a na maximum tak využila znalosti i dovednosti, které aplikují denně v praxi s klienty v lékárně, společně s kreativitou, zápalem pro hru a akčním přístupem jim vlastním.

Na vítězství týmu z Chytré lékárny na České jsme opravdu pyšní. Jsme si vědomi toho, že za ním stojí spoustu práce a především profesionalita našich magister, na které si tak zakládáme a kterou pak mohou využít směrem k vám, našim klientům. 

Ještě jednou tedy gratulujeme k jedinečnému výkonu a děkujeme za skvělou reprezentaci.

leaf small

Mohlo by vás také zajímat