LékárnyAkceSlužbyKarta osobní péčeBlog

Hyabak 0.15% Gtt. 10ml

Zdravotnické potřeby

Hyabak je hypotonický roztok, který se kape do očí, nebo na kontaktní čočky. Obsahuje kyselinu hyaluronovou (z...
270 Kč

Skladem v e-shopu

Chci expresní rozvoz
  • Při objednávce do 12:00 dovezeme ještě tentýž den
Rezervovat v lékárně
  • Připravíme do 2h od rezervace
  • Nečekejte ve frontě

Popis

Hyabak je hypotonický roztok, který se kape do očí, nebo na kontaktní čočky. Obsahuje kyselinu hyaluronovou (zvlhčuje a lubrikuje) a actinoquinol (má anti-UV vlastnosti).

Systém ABAK

— sterilita kapek bez konzervačních látek

Konzervační látky se používají v očních kapkách k prodloužení doby jejich použití, přičemž se také zabraňuje infikování patogenními bakteriemi, houbami nebo viry.

Nicméně je známo, že samotné konzervační látky nedělají našim očím dobře. Zvláště mají špatný vliv na naše slzy: rozpouštějí vnější tukovou vrstvu slz, urychlují jejich odpařování, poškozují vnější oční tkáně, dráždí a mohou vyvolat alergie.

Společnost Thea, ve snaze eliminovat z očních kapek konzervační látky škodlivé pro oči, vytvořila unikátní systém dávkování kapek - ABAK.

Úplné odstranění konzervačních látek

ABAK je jedinečný patentovaný systém dávkování kapek na světě. Jeho moderní konstrukce (několik set mikrofiltrů s póry srovnatelnými s velikostí bakterií) brání vnikání bakterií a jiných patogenních mikrobů dovnitř lahvičky a zabraňuje tak kontaminaci kapek.

Přesné dávkování

Systém ABAK také chrání před nadměrným vyléváním se kapek z lahvičky, čímž eliminuje plýtvání přípravkem. Každá aplikace (stisknutí lahvičky) je přesně jedna kapka - to je tolik, kolik se vejde do našeho spojivkového vaku.
Dokonce, i když bychom nakapali do oka více přípravku, jeho přebytek přeteče přes okraj očního víčka a neudrží se na oku. Systém ABAK uvolňuje přesně kalibrované jednotlivé kapky a poskytuje vždy stejné množství přípravku pro každé oko. Kromě toho konstrukce systému ABAK umožňuje, aby byl přípravek spotřebován z lahvičky až do úplného konce bez obtížnosti.

Sterilita po dobu 12 týdnů (3 měsíců) od prvního použití

Kapky HYABAK se systémem ABAK zaručují sterilitu přípravku po dobu 3 měsíců od prvního otevření lahvičky. Systém mikrofiltrů chrání kapky uvnitř lahvičky nejen proti infekcím. Po dokončení kapání (po uvolnění tlaku) se tekutina, která byla filtrována přes dávkovač, reabsorbuje zpět do lahvičky a znovu se filtruje při dalším kapání.

Snadný, tradiční způsob kapání

Zvlhčující oční kapky HYABAK se systémem ABAK se používají tradičním, jednoduchým způsobem. Lahvičky jsou měkké, nevyžadují aktivaci nebo zvláštní způsob držení.

Systém ABAK je vhodným řešením pro všechny, vyzkoušejte již dnes a Vaše oči Vám budou vděčné!

 

Dávkování

1 kapka do každého oka podle potřeby.

Složení

Hyaluronát sodný 0,15 g, aktinochinol. Neobsahuje žádné konzervační látky.

Zařazení

Originální názevHyabak 0.15% gtt. 10ml
VýrobceLABORATOIRES THEA, CLERMONT-FERRAND
EAN3662042000188
PDK2546464