LékárnyAkceSlužbyKarta osobní péčeBlog

Aromatica Echinaceové Bylinné Kapky Od 3 Let 200ml

Zdravá výživa, čaje a bylinky

Echinaceové kapky podporují imunitu, posilují horní cesty dýchací, pozitivně působí v období zv...
339 Kč
271 Kč

Skladem v e-shopu

Chci expresní rozvoz
  • Při objednávce do 12:00 dovezeme ještě tentýž den
Rezervovat v lékárně
  • Připravíme do 2h od rezervace
  • Nečekejte ve frontě

Popis

Echinaceové kapky podporují imunitu, posilují horní cesty dýchací, pozitivně působí v období zvýšené tělesné zátěže.

Třapatka nachová pozitivně ovlivňuje obranyschopnost organismu a posiluje ji. Pomáhá udržovat normální činnost jater a stimuluje lymfatický systém. Echinaceu je vhodné užívat jako prevenci před vznikem respiračních infekcí a dále v situacích, kdy dochází k oslabení imunitního systému (stres, vyčerpání, nevhodné stravování, opakovaná rentgenová vyšetření).

Echinaceové kapky jsou připraveny jako tinktura, tedy lihový výluh částí byliny. Pro jejich přípravu jsme zvolili echinaceové květy. Forma tinktury je tradiční, dobrá příprava zajišťuje maximální koncentraci účinných látek a zároveň jejich dobrou využitelnost organismem.

Dávkování

Děti od 3 let 3x denně 10 kapek, dospělí 3x denně 20 kapek. Kapky je možno užívat v minerální vodě nebo v jiném nápoji. Užívejte po dobu 6 týdnů, poté udělejte týdenní přestávku a v užívání pokračujte. Před použitím protřepat. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Případný jemný sediment není na závadu. Před upotřebením protřepat. Doporučené dávkování se nesmí překračovat. Přípravek nenahrazuje pestrou stravu. Výrobek nesmí užívat osoby s autoimunitním a systémovým onemocněním.

Složení

PITNÁ VODA, LÍH RAFINOVANÝ KVASNÝ JEMNÝ, ECHINACEA PURPUREA / TŘAPATKA NACHOVÁ.

Zařazení

Originální názevAROMATICA Echinaceové bylinné kapky od 3 let 200ml
VýrobceAROMATICA CZ S.R.O.
EAN8594009401361
PDK3206977