LékárnyAkceSlužbyKarta osobní péčeBlog

Apo-ibuprofen 400mg potahované tablety 100

Registrovaný léčivý přípravek

Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte...
139 Kč

Skladem v e-shopu

Chci expresní rozvoz
  • Při objednávce do 12:00 dovezeme ještě tentýž den
Rezervovat v lékárně
  • Připravíme do 2h od rezervace
  • Nečekejte ve frontě

Popis

Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte podrobně příbalový leták.

Zařazení

SÚKL názevApo-Ibuprofen 400mg tbl.flm.100x400mg
VýrobceMEDICOFARMA S.A., RADOM
Farmakoterapeutická skupinaPROTIZÁNĚTLIVÁ A PROTIREVMATICKÁ LÉČIVA
EAN8594158130723
PDK8594158130723
SUKL0125526
ATCIBUPROFEN, registered