LékárnyAkceSlužbyKarta osobní péčeBlog

Paracetamol Aurovitas 500mg neobalené tablety 24 i

Registrovaný léčivý přípravek

Paracetamol Aurovitas obsahuje léčivou látku paracetamol, která patří do skupiny léčiv zvaných analgetika. Pou...
32 Kč

Skladem v e-shopu

Není skladem v lékárnách

Chci expresní rozvoz
  • Při objednávce do 12:00 dovezeme ještě tentýž den
Rezervovat v lékárně
  • Připravíme do 2h od rezervace
  • Nečekejte ve frontě

Popis

Paracetamol Aurovitas obsahuje léčivou látku paracetamol, která patří do skupiny léčiv zvaných analgetika. Používá se k úlevě od bolesti a ke snížení horečky. Čtěte podrobně příbalový leták.

Zařazení

Originální názevParacetamol Aurovitas 500mg tbl.nob.24x500mg I
VýrobceAurobindo Pharma Limited
Farmakoterapeutická skupinaANALGETIKA
EAN8901175047888
PDK3887248
SUKL0232540
ATCPARACETAMOL, Registrovaný léčivý přípravek