Doprava zdarma nad 1 590 Kč | platby Benefit Plus kartou
×

Aspirin 500mg obalené tablety 20

Registrovaný léčivý přípravek

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová j...
128 Kč

Skladem v e-shopu

Rezervovat v lékárně
  • Připravíme do 2h od rezervace
  • Nečekejte ve frontě