Doprava PPL Parcel Smart zdarma od 990 Kč | platby Sodexo a Benefit Plus kartou
×

Vánoční průvodce

Tápete, co věnovat svým blízkým pod stromeček? 🎁 Připravili jsme pro vás tipy a rozdělili dárečky podle toho, komu chcete udělat radost. Díky tomu lehce najdete přesně to, co hledáte. Dárky z Chytré lékárny jsou hlavně o zdraví a kráse, vitalitě, a proto si na své přijde úplně každý. Tak vzhůru na nákupy, ať máte letos vystaráno.

Chytré a veselé! 🎄

Vánoční průvodce

Tipy na dárky pro ženy

Tipy na dárky pro ženy

Hledáte dárek pro ségru, mamku, babičku nebo snad přítelkyni? Pak jste tady správně. Přichystali jsme pro vás pestrou řadu pleťových krémů, vitamínů, sprchových gelů, balzámů a další kosmetiky, díky níž budou ještě krásnější, voňavější a zdravější. Dočkáte se i krásných vánočních balení, která dárečkům dodají extra šmrnc.

Tipy na dárky pro muže

Tipy na dárky pro muže

Říká se, že muži si potrpí na praktické věci. Nadělte tatínkovi, dědečkovi, bráchovi či partnerovi dárek, který neskončí v šuplíku. V Chytré lékárně najdete hromadu užitečných věcí – od sprchových gelů až po doplňky stravy a přípravky na zuby, vousy a pleť. Zkrátka to, co potěší muže všech věkových kategorií. S našimi produkty je to sázka na jistotu.

Tipy na dárky pro děti

Tipy na dárky pro děti

Hledáte dárky, které vašim dětem rozzáří oči? Máme pro vás připravené dobroty na zdravé mlsání, ale také praktické dárky převlečené do pohádkových balení. Mysleli jsme i na ty z vás, kteří chcete nadělit dárek dětem vašich blízkých a kamarádů. Ti jistě uvítají třeba mycí oleje pro miminka nebo vitamíny na celý rok. Vánoce se zdravými dárečky budou hned o něco veselejší.

Tipy na dárky pro babičku

Tipy na dárky pro babičku

Nadělte své babičce skálopevnou imunitu, zdravé klouby a dobrou náladu. To je dárek pod stromeček, který ji určitě zahřeje u srdce. U nás v Chytré lékárně máme pro vaše babičky celou řadu báječných produktů – vitamíny, přípravky na klouby či paměť i něco dobrého na zub. Nezapomeňte se podívat i na naše vánoční balení, která dárek ještě povýší. 

Tipy na dárky pro dědečka

Tipy na dárky pro dědečka

Co jiného darovat dědečkovi k Vánocům než pořádnou porci zdraví? Vitamíny, minerály a kloubní přípravky jsou přesně to, co mu přijde vhod. Z bezbolestného pohybu a neochvějné imunity se totiž bude těšit celý rok. Na e-shopu Chytré lékárny můžete vybírat z desítek rozmanitých produktů a značek. U nás nakoupíte za pár kliknutí a máte na letošní svátky vystaráno.

Tipy na dárky pro sportovce

Tipy na dárky pro sportovce

Silné svaly, vytrvalost a pevné zdraví. Tohle všechno sice sportovcům dát pod stromeček nemůžete, ale přípravky, které jim to přinesou, ano. Chytrá lékárna má širokou nabídku vitamínů pro lepší imunitu, masážní oleje a další přípravky pro rychlou regeneraci svalů, zdravé klouby a mnohem více. Darujte sportovcům produkty, které podpoří jejich radost z pohybu a úlevu po něm.

 

Dárková balení

Dárková balení

Dáreček hned vypadá lépe, když je pěkně zabalený, co říkáte? U nás v Chytré lékárně jsme si dali záležet a připravili pro vás speciální nabídku produktů v krásném vánočním balení. Kdy jindy je lepší příležitost dodat dárku punc luxusu než právě v tomto svátečním období. Hezký obal udělá vašim blízkým radost ještě předtím, než dáreček rozbalí.

Elektronika

Elektronika

Hledáte praktický dárek, který ocení nejen milovníci moderní techniky? Vybírejte z chytrých dárků, které ocení nejen vaše rodina, ale i vaši nejbližší. Na jednom místě najdete elektrické zubní kartáčky, zubní sprchy, tlakoměry, inhalátory, ale i technologické vychytávky pro klidný spánek nastávajících maminek v podobě chytrých ponožek pro monitorování dechu a životních funkcí miminka. Tak vzhůru na nákupy.