LékárnyAkceSlužbyKarta osobní péčeBlog

Umění v Chytrých lékárnách Vašima očima

9. 10. 2020
Umění v Chytrých lékárnách Vašima očima

Vyšli jsme do ulic a zeptali jsme se, co říkáte na výstavu soch v našich vybraných lékárnách a jak se Vám líbí naše výloha v Chytré lékárně na Kobližné, která byla vybrána do soutěže Výloha roku! Vaše postřehy nás moc bavily a potěšilo nás, že kromě Vašeho zdraví Vás můžeme obohatit i po stránce kulturní.

Kdo nás pravidelně sleduje, ví, že máme rádi nové a neotřelé věci, že rádi přijímáme nové výzvy a především nám jde o to, aby se u nás cítili klienti dobře a rádi se k nám vraceli. A to třeba právě proto, že se snažíme dělat věci jinak. V letošním roce se nám přes veškeré komplikace spojené s koronavirou pandemií podařilo postarat o to, aby nejen naši klienti, ale třeba i jen kolemjdoucí, vnímali naše lékárny jako prostředí, které se soustředí nejen na Vaše zdraví, ale také na zajímavý a netradiční zážitek, který si lze z lékárny odnést.

V červnu jsme dokončili prodejní výstavu soch Jiřího Netíka, která probíhá ve vybraných Chytrých lékárnách až do konce listopadu tohoto roku a kterou můžete navštívit nejen za účelem potěšení Vašeho oka a ducha, ale můžete si v případě zájmu rovněž vystavené sochy zakoupit. 

Podzimní novinkou pak bylo zapojení se do projektu Výloha roku, kde jsme byli osloveni a vybráni do této právě probíhající soutěže.

Svým hlasem nás můžete podpořit až do 15. 10. 2020.

A jak to tedy vidíte Vy?

V online světě jsme Vám oba projekty představili již několikrát, tentokrát nás však zajímalo, co na ně říkáte právě Vy, které jsme oslovili přímo "v terénu".

Ptali jsme se desítky kolemjdoucích i klientů uvnitř lékáren. Někdo byl překvapený, někdo navštěvuje naše lékárny pravidelně, a přesně věděl, o jaké aktivity se jedná, jiní šli okolo poprvé a bylo vidět, že Chytrou lékárnu vůbec neznají a z obou aktivit byli velice překvapení.

Všichni do jednoho se však shodli na tom, že toto netradiční spojení umění a lékárenského prostředí je rozhodně povedené a právě díky jedinečnosti a nápaditosti provedení tak vnímají obě akce jako opravdu nevšední a na duši pohlazující zážitek.

Bylo nám tedy ctí a velkým potěšením zjištění, že věci, které děláme, se Vám líbí a máte z nich přesně takový zážitek, jaký jsme si pro Vás při jejich realizaci přáli!

Moc Vám děkujeme za Vaši přízeň a radost, která je pro nás stejně tak důležitá jako Vaše spokojenost s našimi službami.

Mohlo by vás také zajímat