Doprava zdarma nad 1 590 Kč | platby Benefit Plus kartou
×

Paracetamol/kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg neobalené tablety 10

Registrovaný léčivý přípravek

Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti...
33 Kč

Skladem v e-shopu

Není skladem v lékárnách

Rezervovat v lékárně
  • Připravíme do 2h od rezervace
  • Nečekejte ve frontě