Doprava zdarma nad 1 590 Kč | platby Benefit Plus kartou
×

SOUTĚŽ: Vyhrajte balíčky dermokosmetiky CeraVe

29. 3. 2022
SOUTĚŽ: Vyhrajte balíčky dermokosmetiky CeraVe

Zapojte se do soutěže na našem Instagramu! 5 z vás vyhraje balíčky produktů značky CeraVe s patentovanou technologií, obsahem esenciálních ceramidů a kyselinou hyaluronovou pro vaši zdravou a krásnou pokožku.

Co můžete vyhrát?

5 z vás se může těšit na balíček obsahující CeraVe Hydratační čisticí emulzi 236 ml a CeraVe Hydratační krém 177 ml.

CeraVe Hydratační emulze účinně čistí, hydratuje a pomáhá obnovit ochrannou kožní bariéru. Obsahuje esenciální ceramidy a kyselinu hyaluronovou. Pro normální až suchou pokožku. Vhodné pro čistění pokožky těla i obličeje.

CeraVe Hydratační krém hydratuje a pomáhá obnovit ochrannou kožní bariéru těla a obličeje. Jeho textura je hutná, rychle se vstřebává a při aplikaci je velmi příjemná. Nekomedogenní. Hypoalergenní. Bez parfemace.

Jak se zapojit?

Stačí, když nám v termínu od 29. 3. 2022 do 4. 4. 2022 do 23:59 správně odpovíte na jednoduchou otázku pod soutěžním příspěvkem na našem Instagramu Chytré lékárny a budete sledovat naši instagramovou stránku @chytralekarna.

Soutěže se mohou zúčastnit pouze fyzické osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky.

Tímto budete zařazeni do soutěže.

Soutěžní otázka

Kolik typů esenciálních ceramidů obsahují přípravky značky CeraVe?

Odpovědi na soutěžní otázku pište do komentáře pod příspěvkem na našem Instagramu.

Pravidla soutěže

6. 4. 2022 vyhlásíme 5 šťastných výherců, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a splní podmínky soutěže. Kompletní pravidla soutěženajdete zde. Instagram není pořadatelem, organizátorem, sponzorem ani partnerem soutěže a není s ní ani žádným jiným způsobem spojen.

 

HODNĚ ŠTĚSTÍ! 🍀

leaf small

Mohlo by vás také zajímat