LékárnyAkceSlužbyKarta osobní péčeBlog

Diagnostika vlasů

Prozkoumáme kvalitu vašich vlasů a doporučíme produkty na míru. 

Diagnostika vlasů

Nejsou vaše vlasy už to, co bývaly? Řídnou a jejich kvalita se zhoršila? Z velké části jde zpravidla o genetiku. Důvodem může být také nesprávná péče, spánkový deficit, stres či nedostatek vitamínů a minerálů. S tím vším vám můžeme pomoci. 

Díky diagnostice vám dokážeme poradit tu nejvhodnější péči přímo na míru vám. Zjistíte, jaký je aktuální stav vašich vlasů a na základě toho vám můžeme poradit, jaké přípravky používat a jak s nimi pracovat.

Jak diagnostika probíhá?

 

  1. Zjistíme stav vaší vlasové pokožky - pomocí speciální kamery se podíváme na její stav, na kořínky vlasů a jak hustě vlasy rostou. Díky tomu můžeme zjistit různé problémy na vlasové pokožce. Nejčastěji se jedná o suchou, mastnou, citlivou, zanesenou pokožku či pokožku s lupy a další.
  2. Následuje zjištění kvality délek vlasů - pomocí další kamery se podíváme na délku vlasu. Z toho vypozorujeme, zda je vlas zacelený, hladký nebo suchý a roztřepený. Nejčastěji řešíme vypadávání vlasů, lámání a také roztřepené konečky.
  3. Společně vybereme vhodnou vlasovou péči - na základě kompletní diagnostiky vám dokážeme poradit s vhodnou péčí a výběrem vhodné vlasové kosmetiky.

Chci se objednat

Diagnostiku provádíme každý čtvrtek v Chytré lékárně na Kobližné 2  nebo každý pátek v Chytré lékárně na České. Navíc pro naše klienty s kartou osobní péče je diagnostika vlasů zdarma. Stačí se pouze objednat telefonicky na konkrétní termín v:

Chytré lékárně na Kobližné 2 na tel.: 777 716 876.

Chytré lékárně na České na tel.: 513 034 258.

Službu nabízíme v těchto lékárnách

Chytrá lékárna - Česká

Chytrá Lékárna Česká 6, Brno

Chytrá lékárna - Kobližná

Chytrá Lékárna Kobližná 71/2, Brno