Doprava zdarma nad 1 590 Kč | platby Benefit Plus kartou
×

Diagnostika vlasů

Prozkoumáme kvalitu vašich vlasů a doporučíme produkty na míru. 

Diagnostika vlasů

Nejsou vaše vlasy už to, co bývaly? Řídnou a jejich kvalita se zhoršila? Z velké části jde zpravidla o genetiku. Důvodem může být také nesprávná péče, spánkový deficit, stres či nedostatek vitamínů a minerálů. S tím vším vám můžeme pomoci. 

Díky diagnostice vám dokážeme poradit tu nejvhodnější péči přímo na míru vám. Zjistíte, jaký je aktuální stav vašich vlasů a na základě toho vám můžeme poradit, jaké přípravky používat a jak s nimi pracovat.

Jak diagnostika probíhá?

 

  1. Zjistíme stav vaší vlasové pokožky - pomocí speciální kamery se podíváme na její stav, na kořínky vlasů a jak hustě vlasy rostou. Díky tomu můžeme zjistit různé problémy na vlasové pokožce. Nejčastěji se jedná o suchou, mastnou, citlivou, zanesenou pokožku či pokožku s lupy a další.
  2. Následuje zjištění kvality délek vlasů - pomocí další kamery se podíváme na délku vlasu. Z toho vypozorujeme, zda je vlas zacelený, hladký nebo suchý a roztřepený. Nejčastěji řešíme vypadávání vlasů, lámání a také roztřepené konečky.
  3. Společně vybereme vhodnou vlasovou péči - na základě kompletní diagnostiky vám dokážeme poradit s vhodnou péčí a výběrem vhodné vlasové kosmetiky.

Chci se objednat

Diagnostiku provádíme v Chytré lékárně na Kobližné 2  nebo v Chytré lékárně na České 6. Navíc pro naše klienty s kartou osobní péče je diagnostika vlasů zdarma. Stačí se pouze objednat telefonicky na konkrétní termín. Na měsíc červen 2022 se lze objednat na diagnostiku vlasů POUZE na pobočku Mendlovo náměstí 16 a to v termínech: 2. 6. , 9. 6. , 16. 6. , 23. 6. , 30. 6. 

Kontakty:

Chytrá lékárna Mendlovo náměstí 16 na tel: 734 754 812

Chytrá lékárna na Kobližné 2 na tel.: 777 716 876.

Chytrá lékárna na České 6 na tel.: 513 034 258.

Službu nabízíme v těchto lékárnách

Chytrá lékárna - Česká

Chytrá Lékárna Česká 6, Brno

Chytrá lékárna - Kobližná

Chytrá Lékárna Kobližná 71/2, Brno

Chytrá lékárna - Mendlovo náměstí

Chytrá Lékárna Mendlovo náměstí 16, Brno