Lékárny AkceSlužbyKarta osobní péčeBlog

Sestavte si rutinu péče o celé tělo

Sestavte si rutinu péče o celé tělo

V dnešní době naše pokožka čelí množství nepříznivých vlivů. I přesto, že se to týká zejména pokožky obličeje, nesmíme zapomínat pečovat taky o pokožku celého těla. Pokožka disponuje přirozenými obrannými schopnostmi, které věkem, působením stresu a vnějších vlivů oslabují. Bioderma, jako jedna z mála dermokosmetických značek vytváří péči, která neposkytuje pouze jednorázovou úlevu, ale řeší příčinu jednotlivých problémů pleti, pokožky i vlasů.

Vsaďte proto na produkty vytvářené s francouzskou pečlivostí a sestavte si svou každodenní rutinu dle specifikací Vaší pokožky.

Produktová řada Sensibio charakteristická růžovým designem je určená na citlivou pleť. Díky unikátnímu patentovanému komplexu D.A.F.TM jsou přípravky vhodné i pro tu nejcitlivější pleť. Smíšená, mastná pleť se sklonem k akné sáhne po produktech Sébium, které díky své účinnosti doporučují i kožní lékaři a farmaceuti. Na dehydrovanou pleť vytvořila Bioderma přípravky Hydrabio, které napomáhají udržovat vodu v pokožce. Problémy s dehydratací můžou mít všechny typy pleti (suchá, mastná i smíšená). Pigmentbio je nejnovější řada, která účinně napomáhá k sjednocení pleti postižené pigmentovými skvrnami.

Suchá pokožka těla i obličeje určitě ocení produkty Atoderm, kompletní produktovou řadu hygieny a přípravků péče o obličej a tělo, které jsou ušity na míru pro suchou, velmi suchou až atopickou pokožku a jsou určeny pro každodenní používání spolu s léčbou ekzému nebo svědění.

Jak jsme už zmiňovali, pokožka je dennodenně vystavována škodlivým vlivům vnějšího prostředí. Bioderma myslela i na ochranu té nejzranitelnější pokožky, a to pokožky kojenců, proto vytvořila přípravky z řady ABCDerm určené nejen na každodenní péči o dětskou pokožku už od narození, ale také produkty pro příležitostné kožní problémy.

Stejně jako s pletí, i vlasová pokožka je různá (citlivá, mastná, nebo suchá). Proto Bioderma vytvořila Nodé, expertní produktovou řadu pro zdravé vlasy. Přípravky Nodé jsou doporučovány dermatology. Mezi tyto přípravky patří šampony proti lupům, šampony na suchou vlasovou pokožku, šampony na citlivou vlasovou pokožku, péče o vlasovou pokožku postiženou seboroickou dermatitidou a psoriázou atd.

Nyní je řada na Vás, abyste si vybrali produkty na míru Vaší pleti!

Mohlo by vás také zajímat