LékárnyAkceSlužbyKarta osobní péčeBlog

Rezervujte si své léky online

31. 3. 2021
Rezervujte si své léky online

Také jste si všimli, že poslední dobou se u nás s novinkami roztrhl pytel? Nový web, nový design a nový e-shop. A to není zdaleka vše. Přinášíme další skvělou novinku a tou je možnost rezervace vašeho eReceptu online.

Myslíme na vaše pohodlí a rádi bychom zároveň šetřili váš čas a vaše kroky. Z klidu domova či po cestě od lékaře si tak můžete rezervovat vaše léky prostřednictvím jednoduchého online formuláře. Stačí zadat kód eReceptu, vyplnit nezbytné údaje a vybrat svou oblíbenou lékárnu, kde pro vás léky připravíme k vyzvednutí. To ostatní je už na nás. 

Připravili jsme pro vás podrobný návod a seznam výhod, které vám tato novinka přináší.

A co je to vlastně eRecept?

Jedná se o předpis na léky, který je oproti klasické formě vydáván v elektronické podobě. eRecept může vystavovat pouze lékař a veškeré informace o daných lécích jsou poté uloženy do Centrálního úložiště elektronických receptů, což je databáze přístupná pouze lékařům a lékárníkům. Hlavní rozdíl oproti papírovému receptu je tedy vygenerování jedinečného identifikačního znaku (identifikátor), který je unikátní pro každý nový eRecept.

Vaše léky si tak na základě vytvořené rezervace můžete vyzvednout v libovolné lékárně, kterou si sami při zakládání rezervace vyberete. Klienti s Kartou osobní péče mají navíc možnost využít až 50% slevy na doplatky u vybraných léků. Rezervujte si své léky již dnes a ušetřete si cestu navíc.

Veškeré výhody a nejčastější dotazy, které v souvislosti s rezervací léků na eRecetu nejčastěji od našich klientů dostáváme, jsme pro vás zpracovali zde.

Se spuštěním rezervačního systému jsme nyní v jednom kole a počet rezervací den ode dne roste. Máme z toho velkou radost a věříme, že vám tato novinka usnadní život.

Mohlo by vás také zajímat