Lékárny AkceSlužbyKarta osobní péčeBlog

Recenze od testerky Kateřiny na produkt ELANCYL My Coach!

Recenze od testerky Kateřiny na produkt ELANCYL My Coach!

Oslovili jsme Vás, naše klienty, abyste vyzkoušeli na vlastní kůži kosmetické produkty a novinky z našich lékáren. Nyní přinášíme recenzi, kdy testerka Kateřina vyzkoušela ELANCYL My Coach!, měsíční kůru proti projevům celulitidy.

Blog

Kateřina se na naše testování přihlásila právě proto, že celulitida ji provází již delší dobu a jak sama uvádí, vykoušela mnoho produktů, z nichž některé opravdu fungují velice dobře, některé naopak vůbec. Právě proto přijala naši výzvu a byla velice zvědavá, jak tomu bude v případě pravidelného používání produktu ELANCYL My Coach!  

Co tedy o produktu říká Kateřina?

„ELANCYL My Coach! je příjemné tělové mléko s osvěžující vůní, které se rychle vstřebává, ale zároveň přitom pokožku dostatečně hydratuje. Asi po týdnu jsem s překvapením zjistila, že pokožka na stehnech je mnohem hladší a známky celulitidy se velice výrazně zmenšily. Tento proces pokračoval i v následujících týdnech. Bohužel mě v současné hektické době, kdy jako učitelka ZŠ řeším s žáky výuku na dálku a doma mám vlastní dvě děti, které jsou rovněž školou povinné a musím se věnovat i jejich výuce, nenapadlo změřit si obvod stehen na začátku a pak na konci po měsíci používání přípravku. Jsem si však jistá, a sama na sobě cítím, že i obvod stehen se výrazně zmenšil. Elancyl opravdu funguje, obzvlášť ve spojení se cvičením a úpravou stravy, bez kterých to samozřejmě v případě, že se člověk chystá na zeštíhlení, nejde. V dnešní nelehké době se musíme rozmazlovat a proč ne právě přípravkem, který je nejen příjemný, ale opravdu funguje. "

Produkty kosmetické značky Elancyl jsou k zakoupení v Chytrých lékárnách Česká a Kobližná

A pokud byste se i Vy rádi stali našimi testery a chtěli vyzkoušet některou z kosmetických novinek, určitě sledujte náš FB a web, kde již brzy spustíme další kolo testování.

Mohlo by vás také zajímat