Lékárny AkceSlužbyKarta osobní péčeBlog

První letošní možnost testování kosmetických produktů

První letošní možnost testování kosmetických produktů

Vyzkoušejte kosmetiku "na vlastí kůži" a staňte se našim testerem

Kdo nás pravidelně sleduje, ví, že co se kosmetiky týká, dáváme prostor i Vám, našim klientům. V loňském roce jste tak měli možnost vyzkoušet a otestovat vybrané kosmetické produkty, o kterých jste nám následně zpracovali recenzi právě na základě vlastních zkušeností. Letos v této výzvě chceme pokračovat a hned na začátek tohoto roku jsme pro Vás připravili testování oblíbeného produktu značky Bioderma. Bioderma Atoderm Intensive gel-creme je lehká osvěžující hydratační péče pro suchou až atopickou pokožku. Intenzivní gelový krém poskytuje péči pro citlivou pokožku a poskytuje pokožce hydrataci, ochranu a posiluje kožní bariéru. Rychle se vstřebává a nezanechává pocit lepivosti.

Jak se můžete do testování zapojit?

  • Napište nám, proč právě Vy byste měl/a zájem o testování produktu Bioderma Atoderm gel-creme? Své opovědi posílejte do 13. 1. 2021 na kubaskova@chytralekarna.cz.
  • Nejpozději do 15. 1. 2021 budeme informovat vybrané kandidáty e-mailem.
  • Finální výběr testerů probíhá na základě našeho výběru, dvěma vybaným testerům zašleme e-mail s potvrzením.
  • Podmínkou testování je recenze zpracovaná do 30 dní od vyzvednutí daného produktu. Recenze může být doplněna fotografiemi či videi.

Zaujala Vás možnost stát se naším testerem? Rádi byste se zapojili do naší výzvy a vyzkoušeli si, jaké to je podílet se na produktové recenzi, kterou zpracujete na základě vlastní zkušenosti? Napište nám a těšte se, třeba vybereme právě Vás.

Mohlo by vás také zajímat