Doprava zdarma nad 1 590 Kč | platby Benefit Plus kartou
×

Podpořili jsme sbírku pyžamek do Dětské nemocnice v Brně

Podpořili jsme sbírku pyžamek do Dětské nemocnice v Brně

Začátkem roku jsme sdíleli výzvu od Fakultní nemocnice v Brně v podobě sbírky pyžamek do Dětské nemocnice. Zkraje týdne jsme se pak vydali přímo do nemocnice, kde jsme nastřádaná pyžamka předali.

Statutární město Brno ve spolupráci s Dětskou nemocnicí v Brně uspořádalo začátkem roku  „Sbírku dětských pyžamek“ pro hospitalizované děti v Dětské nemocnici. Tato výzva nás velice zaujala a potěšila a rozhodli jsme se, že si ji nemůžeme nechat ujít a rádi tak svou účastí přispějeme na dobrou věc. 

Začalo to jedním dodaným modelem, nicméně u toho rozhodně nezůstalo a sbírka se pomalu ale jistě postupem času začala rozrůstat. Rozšířili jsme zprávu o této aktivitě do všech lékáren i mimo ně a nakonec z toho byla opravdu velice pestrá a bohatá sbírka pyžamek všech druhů, barev i velikostí.

Někdo do sbírky daroval zánovní pyžamka po svých odrostlých ratolestech, sešlo se nám však i mnoho nově zakoupených, o to víc nás potěšila možnost podílet se na tomto projektu. Líbí se nám právě ta myšlenka, že můžeme alespoň touto formou zpříjemnit dětem jejich pobyt v nemocnici. 

Pyžamka jsme osobně doručili přímo do Dětské nemocnice, kde nás přivítali s milým úsměvem a několikrát jsme se během naší návštěvy setkali s vřelým a milým poděkováním. A i přesto, že byl v areálu  nemocnice znatelný rozruch, dostalo se nám milé pozornosti a již zmíněného opakovaného poděkování.

Rádi bychom tak všem dětským pacientům popřáli především brzké uzdravení, pevně věříme, že jim darovaná pyžamka - a to nejen ta od nás - jejich pobyt v nemocnici alespoň trochu zpříjemní a budeme se těšit na případné další možnosti a aktivity, do kterých se opět velice rádi zapojíme.

leaf small

Mohlo by vás také zajímat