Doprava zdarma nad 1 590 Kč | platby Benefit Plus kartou
×

Otevíráme pro vás již 10. Chytrou lékárnu!

Otevíráme pro vás již 10. Chytrou lékárnu!

Začátek února přinese dobrou zprávu všem obyvatelům Tišnova a jeho okolí, neboť v Ambulantním traktu tamní nemocnice dojde k otevření nové pobočky Chytré lékárny. Ta bude klientům k dispozici od úterý 1. února, a to vždy v pracovní dny od 7:30 do 16:00.

Přijďte na slavnostní otevření i vy! Prvních 100 zákazníků získá ke svému nákupu poukaz v hodnotě 100 Kč na další nákup. Těšit se můžete na příjemné prostředí typické pro naše lékárny, moderní design, neobyčejnou osobní péči a dárečky k nákupu!

„Je to pro nás velká událost, neboť půjde už o naši jubilejní desátou pobočku. Staráme se o zdraví našich klientů, a proto se naše služby soustředí na odborný, ale i laskavý přístup ke každému zákazníkovi. Také proto naše pobočky nevnímáme jako klasické lékárny. Myslíme si, že lékárna má být vlídné a přátelské místo, kde se člověk cítí dobře, kam se rád vrací a kam si rád přijde třeba i jen pro dobrou radu. Navíc díky strategickému umístění budeme lidem zase o něco blíž. Věřím, že i naše druhá Tišnovská lékárna bude klientům přinášet radost,“ pochvaluje si ředitelka sítě Chytrých lékáren Mgr. Alice Dosedlová.

Nová Chytrá lékárna v Ambulantním traktu Nemocnice Tišnov nabídne svým zákazníkům desítky zvýhodněných produktů, řadu služeb pro zdraví a krásu zcela zdarma a slevu až 100 % z doplatku na léky. 

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Od 1. února 2022 nás nově najdete v Ambulantním traktu v Nemocnici Tišnov na adrese Purkyňova 2010, Tišnov.

Těšíme se na vás!

Vaše Chytrá lékárna

leaf small

Mohlo by vás také zajímat