Lékárny AkceSlužbyKarta osobní péčeBlog

Náš Brody se vydal na novou životní cestu

26. 5. 2020
Náš Brody se vydal na novou životní cestu
Dlouho jsme Vám nepřinesli žádné zprávy o tom, jak se má náš Brody. Za poslední dobu se toho událo v jeho životě opravdu hodně a my jsme moc rádi, že se s Vámi o všechny novinky můžeme po delší odmlce konečně podělit.

Poslední týdny jezdil Brody se svou pečovatelkou Lenkou často na výlety po okolí a navštívili spolu také kamarády na Jižní Moravě.

Tam se Brody setkal se spoustou zvířátek a malá kuřátka se mu tak zalíbila, že přeskočil ohrádku. Nemohl se vynadívat a dlouhou dobu je fascinovaně pozoroval zblízka.

Po delší pauze také vyrazili společně procvičovat své dovednosti do Brna na setkání pečovatelů. Tam se Brody setkal se svými dvěma psími brášky, bylo to moc veselé setkání a na všech bylo vidět, že si to náležitě užívají.

Kromě honění se, okusování a hraní, museli také ukázat, jak zvládají poslušnost. Povely sedni, lehni, vstaň, přivolání a odložení zvládli všichni opravdu skvěle. Procvičovali hlavně pohyb v ruchu města a také se zaměřili na nastupování do vlaku.

Brody v květnu oslavil svoje první narozeniny. Nastal tak pomalu čas zabalit batůžek, rozloučit se a vykročit na své životní cestě zase o krok dopředu. Brodyho nyní čeká stěhování do nové rodiny v Brně, kde ho bude jeho nová pečovatelka každý den vodit do Školy pro výcvik vodicích psů, kde absolvuje speciální výcvik na práci vodicího psa.

Držíme mu palce, aby všechno hravě zvládl a aby ho měli v novém domově stejně rádi jako tomu bylo doposud.

Mohlo by vás také zajímat