LékárnyVánoční rádceAkceSlužbyKarta osobní péčeBlog

Najděte rovnováhu pro svou pleť

22. 11. 2021
Najděte rovnováhu pro svou pleť

S příchodem chladnějšího počasí dostává pořádně zabrat nejen vaše zdraví, ale také pokožka. Zima vysušuje, napíná a kůže na to může reagovat podrážděním a velkou citlivostí. Možná budete muset trochu pozměnit kosmetickou výbavu i rutinu. Co by vám rozhodně nemělo chybět?

Bez správné péče výsledky neuvidíte

Nejde jenom o používání drahého krému. Svou pleť musíte vnímat a všímat si změn. Právě při nižších teplotách a při přechodu z tepla do zimy a větru může vaše pokožka reagovat opravdu extrémně. Objeví se zarudnutí, pnutí, ekzémy nebo další druhy podráždění. Jakmile zaznamenáte jakoukoli změnu, musíte zasáhnout správnými produkty. Ty, co jste používala doteď, už nemusí stačit. Zaměřte se na kosmetiku z lékáren, která je určená na citlivou, suchou až ekzematickou pleť. Pokud si nejste jistá s výběrem, nechte si poradit od odborníka.

Řešení je na dosah ruky

S čím ale rozhodně nešlápnete vedle, je zklidňující obnovující krém Tolérance CONTROL. Dokáže dostat přecitlivělou pleť zase zpátky do normálu a poskytne jí přesně to, co potřebuje. Mezi hlavní účinnou látku patří termální voda Avène, která působí proti podráždění a zklidňuje. Zároveň se postará o obnovení kožní bariéry, takže pleť bude odolnější. Krém zajistí hydrataci a lze ho používat ráno i večer. Je zcela bez konzervačních látek a až 98% jeho složek je přírodního původu. Takový malý kosmetický zázrak se vyplatí mít neustále po ruce.

Kosmetická rutina potřebuje změnu

Kromě krému byste měla vyměnit i zbývající produkty. Dosavadní kosmetika by mohla váš stav zhoršovat. Značka Avène nabízí celou škálu produktů, ze kterých si můžete sestavit svou kosmetickou rutinu. Odličovadlo Tolérance se hodí na všechny typy citlivé pleti se sklonem k alergiím. Je vhodné na celý obličej a nedráždí jemnou oblast kolem očí. Jako rychlou pomoc mějte po ruce i termální vodu Avène ve spreji, která vám poskytne okamžitou úlevu a zklidní pleť. Můžete ji použít i po holení, po sportu, pro osvěžení i při opruzeninách. Díky širokému využití si ji zamilujete.

Proč právě Avène Tolérance Control?

Zklidňující obnovující krém

  • Pleť zklidňuje do 30 vteřin.
  • 98% složek je přírodního původu.
  • Testováno na alergické pleti.
  • Dlouhodobě snižuje kožní hyperaktivitu.
  • Je bez parfemace.
  • Je vhodný i na dětskou pokožku.

 

Mohlo by vás také zajímat