Lékárny AkceSlužbyKarta osobní péčeBlog

Jak proběhl konec roku v Brodyho kůži.

10. 1. 2020
Jak proběhl konec roku v Brodyho kůži.
Brody se svou paničkou v průběhu celého prosince nezaháleli a stihli toho opravdu víc než dost. Téměř celý měsíc strávil Brody na cestách. Jak jste se mohli dočíst v minulém článku, Brody se zastavil i u nás v Chytré lékárně, kde jsme společně s ním a jeho pečovatelkou strávili pěkné odpoledne.

Ještě ten den se oba zapojili v dobročinné akci pořádané v rámci vánočních trhů. Výtěžek celé akce byl věnován na podporu služeb vodicích psů. Akce se konala V Brně na Náměstí Svobody a sešlo se tam hodně vodicích psů a jejich pečovatelů, nechyběli však také pejsi se svými nevidomými páníčky, kteří také kdysi prošli výcvikem. Všichni tak trpělivě vysvětlovali zájemcům vše okolo výcviku a práce s vodícími psy. Brody byl velice ochotně připraven nechat se hladit a obdivovat kolemjdoucími. Bylo opravdu hodně veselo.


Vánoce si Brody užíval se svým nejlepším kamarádem, oba samozřejmě našli pod stromečkem plno dárků. Po Vánocích absolvoval několik výšlapů, ať už sám nebo s dalšími psy.

Jednou z akcí byl tradiční výlet do lesa a zdobení stromečku zvářátkům. Na tomto výletě Brody zažil svůj první sníh v životě. Nejprve ho zaskočilo, co to na zemi leží, ale jak už je u něj zvykem, po krátkém rozmýšlení a váhání se rozběhl jako by se nechumelilo.

Volné dny si s užíval opravdu naplno. Měl však také spoustu úkolů k procvičování ze školy, takže rozhodně nezahálel. Trénoval nové věci a zdokonaloval všechno to, co se již v miulosti zvládl naučit.

Do nového roku přejeme Brodymu a jeho pečovatelce, aby jejich společná cesta byla plná radosti, aby jim nechyběla energie a především zdraví a chuť do společné práce.

Mohlo by vás také zajímat