Doprava PPL Parcel Smart zdarma od 990 Kč | platby Sodexo, Benefity a Benefit Plus
×

Chytrá lékárna nově i v Králově Poli

Chytrá lékárna nově i v Králově Poli

11. dubna pro vás otevíráme nově zrekonstruovanou moderní lékárnu kousek od Semilassa a zveme vás na slavnostní otevření! Těšit se můžete na nové moderní prostory, dárečky k nákupu a prvních 200 zákazníků získá ke svému nákupu poukaz v hodnotě 100 Kč na další nákup!

„Otevření nové lékárny je pro nás vždy velkým důvodem k oslavě. V Králově Poli jsme doposud žádnou lékárnu neměli a jsme rádi, že našim klientům můžeme být zase o kousek blíž. Lékárna si prošla kompletní rekonstrukcí, takže se naši klienti mohou těšit na prostornější oficínu, moderní a příjemné prostředí a samozřejmě na neobyčejnou osobní péči a služby, jak je typické pro naše Chytré lékárny. Otevření lékárny na Palackého třídě je pro nás o to významnější událostí, jelikož letos uplyne 11 let od otevření naší první Chytré lékárny a nová pobočka v Králově Poli, která otevírá 11. dubna, se stane naší 11. pobočkou. Lepší dárek k narozeninám jsme si ani přát nemohli a těšíme se, že si tento slavnostní den naši klienti užijí spolu s námi,“ sděluje radostně ředitelka sítě Chytrých lékáren Mgr. Alice Dosedlová.

V nové Chytré lékárně na Palackého třídě pro vás chystáme slevy až 100 % z doplatku na léky, desítky zvýhodněných produktů a řadu služeb pro zdraví a krásu zcela zdarma. Jelikož si zakládáme na neobyčejné osobní péči, laskavém přístupu a klademe velký důraz na prevenci, najdou u nás zákazníci tradiční služby jako lékové poradenství, měření tlaku, inkoporadnu, ale i měření hladiny kyseliny močové, hladiny cholesterolu či cukru v krvi. Na své si přijdou i milovníci online nákupů, protože lékárna bude sloužit i jako výdejní místo našeho e-shopu chytralekarna.cz a své zásilky si budou moci naši klienti vyzvednout zcela zdarma.

KDE NÁS NAJDETE?

Těšíme se na vás od 11. dubna na Palackého!

VAŠE CHYTRÁ LÉKÁRNA

 

leaf small

Mohlo by vás také zajímat