Doprava zdarma nad 1 590 Kč | platby Benefit Plus kartou
×

Chytrá lékárna Hlinky jako odborník na problematiku plánovaného početí

Chytrá lékárna Hlinky jako odborník na problematiku plánovaného početí

Plánujete založení rodiny a rádi byste se poradili o tom, co je pro vás v tomto ohledu nejlepší? Nedaří se vám otěhotnět přirozenou cestou a zvažujete, případně již máte zkušenost s některými z procesů asistované reprodukce? Pak můžete využít pomoci a odborné rady v naší Chytré lékárně Hlinky, která se specializuje právě na poradenství a rozšířený sortiment zaměřený na reprodukční medicínu.

Vzhledem k tomu, že problematika přirozeného početí je rok od roku aktuálnější, stále stoupá počet klientů, kteří jsou nuceni vyhledat odbornou pomoc a využít tak na cestě za vytouženým potomkem právě metodou umělého oplodnění. 

V naší lékárně na Hlinkách poskytujeme mimo jiné právě odborné poradenství klientům, kteří chtějí založit rodinu. Poradenství se týká především výběru vhodných potravinových doplňků na podporu plánovaného početí, režimových opatření a lékového poradenství a to vždy s ohledem na věk klientů a dobu, po kterou již plánování těhotenství řeší.

V lékárně je dostupná jak celá řada speciálních potravinových doplňků z volného prodeje, tak i léčivých přípravků, které jsou klientům předepisovány lékařem na základě již probíhajících léčebných procedur. Z těch nejznámějších lze zmínit například IVF metodu nebo inseminaci. Poskytujeme tak klientům veškerý servis a poradenství a zároveň díky osobní zkušenosti některých našich magister s využitím metody asistované reprodukce i porozumění a osobní přístup v celém procesu otěhotnění.

A protože se v našich lékárnách zaměřujeme na komplexní služby, ani lékárna na Hlinkách není v tomto směru výjimkou. Klientům je k dispozici nejen běžný lékárenský sortiment jako jsou léky, doplňky stravy a péče o zdraví a hygienu, ale třeba také široké portfolium kvalitní dermokosmetiky pro celou rodinu. S ohledem na aktuální situaci nelze opomenout také dostupnost ochranných pomůcek a testovacích kazet vhodných na samotestování na Covid-19. Dále zde klienti mohou využít pravidelné služby, které klientům poskytujeme, a to třeba měření krevního tlaku, lékové poradenství nebo si lékárnu zvolit jako výdejní místo pro nákup v našem e-shopu. V neposlední řadě je důležité zmínit i skvělou dopravní dostupnost a možnost pohodlného parkování a to zejména v odpoledních hodinách.

Pokud tedy zvažujete založení rodiny anebo byste si rádi pořídili něco pro své zdraví či krásu, určitě neváhejte a navštivte naši lékárnu na Hlinkách

leaf small

Mohlo by vás také zajímat