Doprava zdarma nad 1 590 Kč | platby Benefit Plus kartou
×

Chytrý Balíček Učení

Balíčky do každé situace

Aby byl váš mozek připravený na zkouškové období co nejlépe, připravily pro vás naše magistry Chytrý balíček u...
703 Kč
659 Kč

Skladem v e-shopu

Rezervovat v lékárně
 • Připravíme do 2h od rezervace
 • Nečekejte ve frontě

Popis

Aby byl váš mozek připravený na zkouškové období co nejlépe, připravily pro vás naše magistry Chytrý balíček učení. Produkty obsažené v balíčku napomáhají koncentraci, podporují paměť a snižují míru únavy a vyčerpání.

Acutil cps.60

Pro podporu paměti a koncentrace. Unikátní kombinace omega-3 nenasycených mastných kyselin, výtažku z Ginkgo biloba, fosfatidylserinu a vitamínů.

 • Omega-3 nenasycené mastné kyseliny DHA i EPA jsou součástí buněčných membrán nervových buněk, tedy neuronů, které jsou nezbytné pro přenos informací v mozku. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku. Množství DHA v jedné kapsli Acutilu (250 mg) je dostatečné k dosažení příznivého účinku.
 • Vitamín B12 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, podporuje metabolismus homocysteinu a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. . 
 • Kyselina listová přispívá k normální psychické činnosti a podobně jako vitamín B12 pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání.
 • Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Ten vede k tvorbě volných kyslíkových radikálů, které mohou způsobit oxidační stres. 
 • Složky standardizovaného extraktu Ginkgo biloba (min. 24% flavonoidů, min. 6% terpenoidů) přispívají ke správnému prokrvení mozku. 
 • Fosfatidylserin je složkou buněčných membrán nervové a mozkové tkáně. 

 

Walmark Guarana 800mg tbl.30

Guarana (Paullinia cupana) je liánovitá rostlina, která pochází z tropických pralesů Amazonie a po staletí byla používána jako elixír života pro posílení imunity. Podporuje duševní výkonnost, bdělost, paměť, mentální zdraví, přispívá k normální funkci imunitního systému a ke kontrole tělesné hmotnosti. Vhodná zejména pro fyzicky a duševně aktivní osoby.

 

Magnesium B-Komplex RAPID šumivé tablety tbl.20

Magnesium B-komplex Rapid je doplněk stravy ve formě šumivých tablet, které obsahují hořčík a vitaminy skupiny B, konkrétně B6, B1 a B12.

 • Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti svalů, k normální činnosti nervové soustavy, k udržení normálního stavu kostí a k normální psychické činnosti.
 • Vitamin B1 přispívá k normální psychické činnosti.
 • Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy.
 • Vitamin B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Doplněk stravy Magnesium B-Komplex je vyráběn v České republice za podmínek správné výrobní praxe a tím je zaručena vysoká kvalita a bezpečnost přípravku. Neobsahuje cukr. Slazeno stévií. Vhodné pro diabetiky.

Dávkování

Acutil cps.30

Doporučená denní dávka přípravku Acutil je 1-2 kapsle během jídla nebo po jídle, zapijte nealkoholickým nápojem. Jestliže užíváte tento přípravek poprvé, užívejte 2 kapsle denně po dobu 12 týdnů. ACUTIL je vhodný k dlouhodobému užívání.

Walmark Guarana 800mg tbl.30

Doporučená dávka jsou 2-4 tablety denně, před snídaní či jiným jídlem. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.

Magnesium B-Komplex RAPID šumivé tablety tbl.20

Doporučená dávka je 1 tableta denně rozpuštěná v 200 ml vody. Tabletu nechte rozpustit ve sklenici vody (200 ml pokojové teploty) a vypijte.

Zařazení

PDKCHL12
Zařazení dle legislativyBalíčky do každé situace

Související produkty