Doprava zdarma nad 1 590 Kč | platby Benefit Plus kartou
×

Chytrý Balíček Pryč S Kocovinou

Balíčky do každé situace

Po vydařeném večírku oceníte po ránu balíček tří produktů, které vás spolehlivě dostanou z té nejhorší ko...
399 Kč
349 Kč

Skladem v e-shopu

Rezervovat v lékárně
  • Připravíme do 2h od rezervace
  • Nečekejte ve frontě

Popis

Po vydařeném večírku oceníte po ránu balíček tří produktů, které vás spolehlivě dostanou z té nejhorší kocoviny a působí proti nevolnosti, migréně i nepříjemné únavě.

Anti Ethanol 07 AE-07 5x2kapsle

Anti Ethanol 07 předchází obtížím nastupujícím po konzumaci alkoholu, jako je nevolnost, bolest hlavy, závratě, únava. Obsahuje vinnou révu (Vitis vinifera), smuteň hořkou (Phyllatanthus amara) a plod embliky, plody datlovníku, nať z měkýnu latnatého (Andrographis paniculata) a čekanku obecnou.

  • Vinná réva má antioxidační účinky, přispívá k normální činnosti srdce a oběhové soustavy.
  • Smuteň hořká vykazuje antioxidační vlastnosti, přispívá k normální hladině lipidů v krvi, normálnímu krevnímu tlaku, normální činnosti ledvin a normální funkci střevního traktu (pravidelnost). Působí na pH rovnováhu v žaludku a na fyzickou a duševní pohodu.
  • Měkýn latnatý přispívá k pročištění, normálnímu trávení a činnosti jater a přirozené obranyschopnosti.
  • Čekanka obecná přispívá k normální činnosti jater a k normální funkci střevního traktu.

 

Vyprošťovák eff. tbl.20

Šumivé tablety určené k přípravě nápoje, který Vás postaví na nohy při žaludečních problémech při nadměrné konzumaci jídla či pití.

 

IBALGIN 400mg tbl flm 48

Přípravek Ibalgin se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Registrovaný léčivý přípravek.

Dávkování

Anti Ethanol 07 AE-07 5x2kapsle

Ideální dávka je 2 kapsle půlhodiny před začátkem konzumace alkoholu. Jestliže se tak nestane, vezměte si 2 kapsle co nejdříve po prvním pití. Po konzumaci více než 4 skleniček alkoholu se doporučuje vzít si další 2 kapsle.

Vyprošťovák eff. tbl.20

Dospělí užívají až 3 tablety denně dle potřeby. Tabletu rozpusťte ve 100 ml vody.

IBALGIN 400mg tbl flm 48

Dospělí a dospívající nad 12 let užívají obvykle 1 potahovanou tabletu Ibalgin 400 3krát denně, a to 1 potahovanou tabletu jednorázově nebo podle potřeby, nejvýše 3 potahované tablety denně. Odstup mezi jednotlivými dávkami je nejméně 4 hodiny. Potahované tablety se polykají celé, zapijí se dostatečným množstvím tekutiny. Jestliže se během léčby objeví zažívací obtíže, lék užívejte během jídla nebo jej zapijte mlékem. Čtěte podrobně příbalový leták.

Zařazení

PDKCHL6
Zařazení dle legislativyBalíčky do každé situace
leaf small

Blog

Naše know-how netajíme – a rádi se s vámi podělíme o tipy a rady, které využijete při péči o své zdraví. Přečtěte si články našich magister z Chytrých lékáren.

Všechny články

Související produkty