Doprava zdarma nad 1 590 Kč | platby Benefit Plus kartou
×

Chytrý Balíček Otravný Hmyz

Balíčky do každé situace

Před nepříjemnými štípanci komárů a nebezpečným kousnutím klíšťat vás ochrání Chytrý balíček otravný hmyz...
453 Kč
403 Kč

Skladem v e-shopu

Rezervovat v lékárně
  • Připravíme do 2h od rezervace
  • Nečekejte ve frontě

Popis

Před nepříjemnými štípanci komárů a nebezpečným kousnutím klíšťat vás ochrání Chytrý balíček otravný hmyz. Kromě repelentu zde najdete i B-komplex, který proti hmyzu působí zevnitř, a pokud už nějaký ten kousanec schytáte, od svědění vám uleví Fenistil.

Repelent PREDATOR FORTE spray 150ml

Repelent PREDATOR Forte spray je vysoce efektivní přípravek určený k odpuzování komárů, klíšťat a jiného obtížného hmyzu. Účinkuje po dobu minimálně 6 hodin. Repelent je jemně parfemovaný a je vhodný pro děti od 2 let. Lze jej aplikovat i na oděv, aniž by ho poškodil. Je určen pouze k vnějšímu použití.

 

Rosen B-komplex REPELENT drg.25

Rosen B-komplex REPELENT je doplněk stravy, který dodává tělu denní potřebu vitamínů skupiny B a má repelentní účinky proti komárům. Vitamín B1- thiamin je tradičně využíván jako repelentní přípravek. B-komplex tablety obsahují všech 8 esenciálních vitamínů skupiny B - vitaminy B1, B2, B6, B5, B3, B7, kyselinu listovou B9 a vitamín B12 kyanokobalamin.

 

FENISTIL 1mg/g gel 1x30g 

Rychlá a účinná úleva od svědivé podrážděné pokožky různého původu: svědivá vyrážka, poštípaní hmyzem, spálení od slunce, povrchové popáleniny, kopřivka. Registrovaný léčivý přípravek.

Výhody:

  • Rychle zmírňuje svědění a podráždění kůže.
  • Forma gelu má chladivý účinek.
  • Pro děti (od 6 měsíců věku) i dospělé.
  • Nemastí, nelepí.
  • Rychle proniká do kůže.
  • Neobsahuje alkohol, parfémy ani barviva.

Dávkování

Repelent PREDATOR FORTE spray 150ml

Aplikujte dle potřeby na kůži či oblečení. Zamezte kontaktu s očima, rty a sliznicí.

Rosen B-komplex REPELENT drg.25

Užívejte 1 dražé denně.

FENISTIL 1mg/g gel 1x30g

2–4krát denně nanášejte gel na postižené místo. Při nanášení netlačte na kůži, ani ji neškrábejte. U kojenců (od 6 měsíců věku) a malých dětí nenanášejte přípravek na rozsáhlejší kožní plochy (tj. větší než je plocha dvou dětských dlaní), obzvláště ne na narušenou nebo zánětlivě změněnou pokožku. Pokud příznaky do týdne neustoupí či pokud se příznaky Vašeho dítěte nezlepší během dvou dnů, poraďte se s lékařem. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 14 dnů. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte podrobně příbalový leták.

 

Zařazení

PDKCHL8
Zařazení dle legislativyBalíčky do každé situace
leaf small

Blog

Naše know-how netajíme – a rádi se s vámi podělíme o tipy a rady, které využijete při péči o své zdraví. Přečtěte si články našich magister z Chytrých lékáren.

Všechny články

Související produkty