Doprava zdarma nad 1 590 Kč | platby Benefit Plus kartou
×

Chytrý Balíček Menstruace Bez Bolesti

Balíčky do každé situace

Aby vaše dny byly o něco snesitelnější, pořiďte si balíček tvořený všem ženám na míru. Ibalgin pomůže od akutn...
563 Kč

Skladem v e-shopu

Rezervovat v lékárně
 • Připravíme do 2h od rezervace
 • Nečekejte ve frontě

Popis

Aby vaše dny byly o něco snesitelnější, pořiďte si balíček tvořený všem ženám na míru. Ibalgin pomůže od akutní bolesti, doplňky stravy dlouhodobě uleví od nepříjemných doprovodných příznaků menstruace.

IBALGIN RAPIDCAPS 400mg cps mol 30

Ibalgin Rapidcaps je novinka na akutní bolesti. Je rychlý, silný a účinný, s rychlým nástupem účinku již po 15 minutách. Je proto vhodný zejména pro úlevu od akutní bolesti zubů, menstruační bolesti a bolesti hlavy. Registrovaný léčivý přípravek. 

 

Magnesium B-Komplex RAPID šumivé tablety tbl.20

Magnesium B-komplex Rapid je doplněk stravy ve formě šumivých tablet, které obsahují hořčík a vitaminy skupiny B, konkrétně B6, B1 a B12.

 • Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti svalů, k normální činnosti nervové soustavy, k udržení normálního stavu kostí a k normální psychické činnosti.
 • Vitamin B1 přispívá k normální psychické činnosti.
 • Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy.
 • Vitamin B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Doplněk stravy Magnesium B-Komplex je vyráběn v České republice za podmínek správné výrobní praxe a tím je zaručena vysoká kvalita a bezpečnost přípravku. Neobsahuje cukr. Slazeno stévií. Vhodné pro diabetiky.

 

Swiss NatureVia Pupalka dvouletá 500mg+vitE cps.90

Přípravek obsahuje 500 mg pupalkového oleje s vysokým obsahem mastných kyselin, který přispívá k udržení krásné pleti a mladistvého vzhledu. Podporuje hormonální rovnováhu a optimální komfort a pohodu před a během menstruace. Obohaceno o vitamin E, který patří k nejdůležitějším antioxidantům a bývá nazýván vitamínem plodnosti a krásy. Olej je získáván šetrným lisováním semen za studena bez použití chemikálií (extrakčních činidel).

Olej z pupalky dvouleté:

 • Podporuje udržení krásné pleti a mladistvého vzhledu. Zvyšuje vlhkost, pevnost a pružnost pokožky a pojivových tkání.
 • Přispívá k hormonální rovnováze a vyrovnanosti během menstruačního cyklu.
 • Podporuje kardiovaskulární systém a správnou hladinu cholesterolu v krvi.
 • Podporuje imunitní systém.

Vitamín E:

 • Přispívá k ochraně buněk před volnými radikály.

Dávkování

IBALGIN RAPIDCAPS 400mg cps mol 30

Dospělí a dospívající od 12 let věku (od 40 kg tělesné hmotnosti): Vezměte si jednu tobolku přípravku Ibalgin Rapidcaps 400 mg a zapijte vodou, až třikrát denně podle potřeby. Dodržujte interval alespoň 4 hodiny mezi jednotlivými dávkami. Neužívejte více než 3 tobolky přípravku Ibalgin Rapidcaps 400 mg během 24 hodin. Pokud se do 3-4 dnů nebudete cítit lépe, pokud se Vám přitíží nebo pokud se objeví nové příznaky, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Neužívejte déle než 10 dní, pokud Vám lékař neřekne jinak. Čtěte podrobně příbalový leták.

Magnesium B-Komplex RAPID šumivé tablety tbl.20

Doporučená dávka je 1 tableta denně rozpuštěná v 200 ml vody. Tabletu nechte rozpustit ve sklenici vody (200 ml pokojové teploty) a vypijte.

Swiss NatureVia Pupalka dvouletá 500mg+vitE cps.90

1 kapsle 2 x denně. Začít užívat 3 dny před menstruací.

Zařazení

PDKCHL5
Zařazení dle legislativyBalíčky do každé situace

Související produkty