Doprava zdarma nad 1 590 Kč | platby Benefit Plus kartou
×

Chytrý Balíček Energie

Balíčky do každé situace

Energizující balíček povzbudí všechny smysly vašeho těla. Ať už podáváte vysoký výkon psychický či fyzický, sp...
558 Kč

Skladem v e-shopu

Rezervovat v lékárně
  • Připravíme do 2h od rezervace
  • Nečekejte ve frontě

Popis

Energizující balíček povzbudí všechny smysly vašeho těla. Ať už podáváte vysoký výkon psychický či fyzický, spojení těchto tří produktů za akční cenu vám přijde vhod.

Saloos Natur aroma airspray Energie 50 ml

Povzbuzující směs přírodních esenciálních olejů z grepu, máty a dalších oblíbených citrusů dokonale uvolní napětí a rozproudí pozitivní energii. Pomáhá při únavě, stresu i špatné náladě. Čistě přírodní produkt k rychlému osvěžení prostor a neutralizaci nepříjemných pachů.

 

Sense Coco Bio kokosové chipsy slaný javor 40g

Vhodné při náročném tréninku, extrémních sportech a vysokém pracovním výkonu.

BIO kokosové chipsy Sense Coco ENERGY jsou vysokoenergetické potraviny, jejichž základem je dužina ořechu, kokosu. Ořechy patří do kategorie potravin bohatých na tuky. Kokosové chipsy mají tu velkou výhodu, že díky svému vyššímu obsahu tuků mají nižší glykemický index než svačinky na bázi sušeného ovoce. Ten zajistí, že se z nich energie uvolňuje pomaleji, čímž se stávají mnohem vhodnější potravinou.

Chuťová výraznost a nutriční potenciál kokosových chipsů vám navrátí ztracenou energii. 100% ORGANIC, BIO, VEGAN.

 

Supradyn CO Q10 Energy eff.tbl.30

Obnovte energii díky šumivým tabletám Supradyn CoQ10 energy, kombinace vitamínů a minerálů, která vám pomůže zůstat aktivní. Tablety se snadno rozpouští ve vodě a obsahují 9 minerálů včetně zinku, 13 vitamínů včetně vitamínu C a vitamínů skupiny B, železo a koenzym Q10.

Zařazení

EAN4020829006232
PDKCHL3
Zařazení dle legislativyBalíčky do každé situace
leaf small

Blog

Naše know-how netajíme – a rádi se s vámi podělíme o tipy a rady, které využijete při péči o své zdraví. Přečtěte si články našich magister z Chytrých lékáren.

Všechny články

Související produkty