Doprava zdarma nad 1 590 Kč | platby Benefit Plus kartou
×

Chytrý Balíček Dovolená

Balíčky do každé situace

Co nikdy nezapomenout přibalit do kufru? V Balíčku dovolená najdete produkty, které se budou hodit, ať už...
721 Kč
671 Kč

Skladem v e-shopu

Rezervovat v lékárně
  • Připravíme do 2h od rezervace
  • Nečekejte ve frontě

Popis

Co nikdy nezapomenout přibalit do kufru? V Balíčku dovolená najdete produkty, které se budou hodit, ať už se vydáte kamkoliv.

IBALGIN 400mg tbl flm 48

Přípravek Ibalgin se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění nebo při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Registrovaný léčivý přípravek.

 

OCUflash gtt. 2x10ml

Ocuflash je speciální oční roztok, který obsahuje výtažek ze světlíku lékařského, ten na oko působí protizánětlivě, desinfekčně a svíravě. Světlík lékařský je již delší dobu využívá k prevenci neinfekčních zánětů víček a spojivek a ke zklidnění očí. Roztok je určen ke vkapávání a výplachu očí.

 

ENDIARON 250mg tbl flm 20

Přípravek Endiaron se používá u dospělých, dospívajících a dětí o tělesné hmotnosti vyšší než 40 kg při průjmech s pravděpodobným infekčním původem, často provázených zvýšením tělesné teploty, při střevních dysmikrobiích (změny biologické rovnováhy střevní flóry), průjmech vzniklých po léčbě antibiotiky a chemoterapeutiky se širokým spektrem účinku. Je účinný nejen proti bakteriím, ale i proti některým prvokům, kvasinkám a plísním. Neovlivňuje mikroorganizmy žijící normálně ve střevě. Registrovaný léčivý přípravek.

 

TANTUM VERDE MINT 3mg pas 20

TANTUM VERDE MINT je lék na bolest i záněty v krku a ústech ve formě pastilek s příchutí máty. Léčivá látka v pastilkách potlačuje zánět, který se projevuje bolestí, zarudnutím, otokem a ztepláním postiženého místa. Navíc je svou strukturou podobná znecitlivujícím látkám a účinně a rychle snižuje bolest spojenou se zánětem. Pastilky pomáhají i při zánětu mandlí, nosohltanu a hltanu nebo aftech, lze je také kombinovat s jinými léky včetně antibiotik. Registrovaný léčivý přípravek.

 

MUCONASAL PLUS 1,18mg/ml nas spr sol 1x10ml

Muconasal Plus může být používán bez porady s lékařem ke snížení otoku zduřelé nosní sliznice a zprůchodnění nosu u běžných nachlazení a při alergické rýmě. Muconasal Plus můžete také použít po poradě s lékařem k usnadnění odtoku sekretu při zánětech vedlejších nosních dutin a středního ucha. Po podání přípravku Muconasal Plus se účinek projeví během 5 minut a přetrvává zpravidla až 8-10 hodin. Registrovaný léčivý přípravek.

 

Dávkování

IBALGIN 400mg tbl flm 48

Dospělí a dospívající nad 12 let užívají obvykle 1 potahovanou tabletu Ibalgin 400 3krát denně, a to 1 potahovanou tabletu jednorázově nebo podle potřeby, nejvýše 3 potahované tablety denně. Odstup mezi jednotlivými dávkami je nejméně 4 hodiny. Potahované tablety se polykají celé, zapijí se dostatečným množstvím tekutiny. Jestliže se během léčby objeví zažívací obtíže, lék užívejte během jídla nebo jej zapijte mlékem. Čtěte podrobně příbalový leták.

OCUflash gtt. 2x10ml

Pro zklidnění očí a pro podporu léčby neinfekčních zánětů spojivek a víček vkapávejte 1-2 kapky 1-4x denně do dolního spojivkového vaku. Pro výplach jakékoli nečistoty z oka aplikujte roztok až do odstranění cizích tělísek nebo do zmírnění obtíží.

ENDIARON 250mg tbl flm 20

Obvykle dospělí a děti s tělesnou hmotností vyšší než 40 kg užívají 1 potahovanou tabletu přípravku Endiaron 3krát denně, pokud možno po jídle. Potahované tablety se polykají celé, nerozkousané, zapijí se douškem tekutiny. Čtěte podrobně příbalový leták.

TANTUM VERDE MINT 3mg pas 20

Obvykle se nechá 1 pastilka pomalu rozpustit v ústech. Pastilky nepolykejte ani nekousejte. Neurčí-li lékař jinak, užívá se až 3 krát denně. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Celková doba léčby by neměla přesáhnout 7 dnů. Čtěte podrobně příbalový leták.

MUCONASAL PLUS 1,18mg/ml nas spr sol 1x10ml

Doporučená dávka přípravku je 1 dávka do každé nosní dírky, maximálně 4x denně. Přípravek nesmí být podáván bez doporučení lékaře déle než 5-7 dnů. Čtěte podrobně příbalový leták.

Zařazení

PDKCHL15
Zařazení dle legislativyBalíčky do každé situace
leaf small

Blog

Naše know-how netajíme – a rádi se s vámi podělíme o tipy a rady, které využijete při péči o své zdraví. Přečtěte si články našich magister z Chytrých lékáren.

Všechny články

Související produkty