Doprava zdarma nad 1 590 Kč | platby Benefit Plus kartou
×

Chytrý Balíček Chceme Miminko

Balíčky do každé situace

2 416 Kč
2 199 Kč

Skladem v e-shopu

Rezervovat v lékárně
 • Připravíme do 2h od rezervace
 • Nečekejte ve frontě

Popis

Folandrol - doplněk stravy pro muže 30 sáčků

Folandrol je vhodný jako doplněk v případě zvýšené potřeby nebo nedostatku látek, ze kterých je složený. Může přispívat mužskému reprodukčnímu zdraví v období, kdy se pár snaží o potomka, díky jedinečnému složení, které přispívá k ochraně spermií před oxidačním stresem a podporuje přirozenou tvorbu spermií a jejich zrání (selen). Vhodné zejména pro muže snažící se o potomka.

Aktivní látky:

 • Inositol je vitamin skupiny B, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle, je součástí buněčných membrán a podílí se na výměně informací mezi buňkami. 
 • Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
 • Kyselina listová sehrává důležitou úlohu v procesu dělení buněk. Přispívá také ke snížení míry únavy a vyčerpání a má rovněž pozitivní vliv na psychickou činnost. Užívání kyseliny listové je doporučováno, protože přispívá k přirozenému fungování imunitního systému a přispívá k přirozené tvorbě krve.
 • Selen podporuje přirozenou tvorbu buněk (spermií) a jejich zrání. Taktéž přispívá k přirozenému fungování imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem, může tak přispívat k mužskému reprodukčnímu zdraví v období, kdy se pár snaží o potomka.
 • L-karnitin.
 • L-arginin.

 

Inofolic Premium výhodné balení 3x20 sáčků

Inofolic Premium je doplněk stravy pro ženy na bázi myo-insitolu, alfa-laktalbuminu a kyseliny listové, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Vhodný v případě zvýšené potřeby myo-inositolu a kyseliny listové. Obsažený alfa-laktalbumin je schopen zajistit lepší vstřebávání myo-inositolu. Tento doplněk stravy je vhodný i pro ženy, které užívaly hormonální antikoncepci a chtějí po jejím vysazení své tělo co nejrychleji připravit na plánované těhotenství.

Aktivní látky:

 • Myo-inositol je vitamin ze skupiny B, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Inositol je součástí buněčných membrán a podílí se na výměně informací mezi buňkami. 
 • Kyselina listová je ve vodě rozpustný vitamín patřící do skupiny B vitamínů. Přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normální krvetvorbě a podílí se na procesu dělení buněk.
 • α-laktalbumin je protein, který reguluje produkci laktózy v mléce. Zvyšuje vstřebávání myo-inositolu.

 

Conceive Plus Gel pro podporu početí 75ml

Speciálně vyvinut pro páry, které se snaží o početí, otěhotnění. Používejte, pokud chcete otěhotnět, přátelský ke spermiím. Gel, který má pozitivní vliv na spermie, zvyšuje pohyblivost spermií a jejich životnost. Používají úspěšně ženy na celém světě, výrazně zvyšuje úspěch na početí, těhotenství

 • Vědecky prokázáno.
 • Bezpečný pro lidské spermie.
 • Bezpečný pro vývoj embrya.
 • Ideální pro páry IVF.
 • Vaginálně hydratační.
 • Podporuje plodnost.
 • Pomáhá řešit problém sterility.
 • Gel, který byl vytvořen pro podporu početí.

Conceive Plus je jediný lubrikační gel, který obsahuje ionty Kalcia a Magnezia. Tyto ionty jsou přítomny ve všech tělních tekutinách a jsou zásadní pro životaschopnost buněk a pro proces oplodnění. Conceive Plus je vyroben patentovanou metodou tak, aby vytvářel specifické pH prostředí pro optimální podmínky, nutné k přežívání a migraci spermií. Spermie ve spojení s Conceive Plus prokazují významně zlepšenou životaschopnost ve srovnání se spermiemi pohybujícími se v prostředí ostatních lubrikačních gelů i v prostředí bez použití lubrikačních gelů. Conceive Plus byl vyvinut tak, aby se co nejvíce podporoval tekutiny nutné k zdárnému oplodnění a vytvářel prostředí „přátelské“ pro spermie, které je přirozené a velmi zvyšuje pravděpodobnost početí.

Dávkování

Folandrol - doplněk stravy pro muže 30 sáčků

Folandrol se může užívat kdykoliv v průběhu dne. Doporučená denní dávka je obsah jednoho sáčku, pokud lékař nerozhodne jinak. Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Přípravek se smí užívat jen perorálně. Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl. Optimální doba podávání je alespoň 2-3 měsíce.

Inofolic Premium výhodné balení 3x20 sáčků

Doporučená denní dávka 1 sáček 2x denně ráno a večer (celkem 4 g myo-inositolu denně), nejlépe po dvanácti hodinách jeden sáček, tak aby se zaručil stálý příjem myo-inositolu. Optimální doba podávání je alespoň 2-3 měsíce. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Pokud Vám lékař doporučil dávkování, dodržujte ho. Užívání je možné zahájit jakýkoliv den bez ohledu na menstruační cyklus. V případě otěhotnění není nutné užívání Inofolic Premium přerušit a je možné v užívání dále pokračovat i po celou dobu těhotenství – o vhodnosti a přínosech se v případě těhotenství nejlépe poraďte s Vaším ošetřujícím gynekologem. Po vysazení antikoncepce za účelem otěhotnění je vhodné s užíváním Inofolic Premium začít ihned.

 

Zařazení

PDKCHL14
Zařazení dle legislativyBalíčky do každé situace

Související produkty