Doprava PPL Parcel Smart zdarma od 990 Kč | platby Sodexo, Benefity a Benefit Plus
×

Akce Úklid pro klid: ekologické čištění vaší domácnosti s průvodcem úklidu zdarma

1. 5. 2023 - 30. 6. 2023

Objevte ekologické čisticí prostředky, se kterými se úklid stane zábavou! Nyní s úklidovým průvodcem zdarma!

Akce Úklid pro klid: ekologické čištění vaší domácnosti s průvodcem úklidu zdarma
leaf

Pravidla akce

  • Akce platí od 1. 5. 2023 do 30. 6. 2023, nebo do vyprodání zásob.
  • K nákupu libovolného přípravku Úklid pro klid vám do zásilky přibalíme brožurku s návody na úklid v hodnotě 250 Kč zdarma.
  • Akce platí pouze na e-shopu.

Česká značka ekologických čisticích prostředků Úklid pro klid. vám usnadní život! Uklízení vám půjde jedna radost a nebudete tak muset nad úklidem trávit dlouhé hodiny. Do portfolia produktů se řadí bílý ocet, jedlá soda, kyselina citronová, peroxid vodíku, esenciální oleje či univerzální hadřík z mikrovlákna. Zkrátka vše potřebné pro jednoduchý, efektivní a levný úklid vaší domácnosti. Čisticí prostředky jsou vyráběny v ČR a nejsou geneticky modifkované. Ekologickým úklidem navíc šetříte nejen životní prostředí, ale i vaši peněženku.

Vybrané produkty

V portfoliu značky najdete skvělé přírodní alternativy pro úklid vaší domácnosti, mezi něž patří:

  • Bílý ocet - ničí plísně, bakterie a odstraňuje zápach v pračce. Vhodný je i na vytírání podlah (kromě dřevěných a kamenných povrchů). 
  • Kyselina citrónová - poslouží jako úžasný univerzální čistič a skvěle ji lze využít například při odstranění vodního kamene, poradí si s ucpaným odpadem a poslouží i jako čistič oken. Poradí si i s připáleninami z nerezového nádobí.
  • Jedlá soda - skvělý pomocník na čistění připálených povrchů, čištění ucpaných odpadů, neutralizuje pachy a dokáže navrátit lesk stříbrným předmětům.
  • Peroxid vodíku - účinný dezinfekční prostředek, který lze použít na čištění různých povrchů a předmětů v domácnosti. Přidáním jedlé sody do peroxidu vznikne čistící směs vhodná na připálené povrchy nebo skvrny na oblečení. Využití najde i v kuchyni při očištění ovoce a zeleniny od pesticidů. 
  • Esenciální oleje - přidají vašemu domovu příjemnou esenciální vůni a mají antibakteriální účinky. Váš domov provonní levandulové, pomerančové či skořicové aroma. Jsou účinné i jako odstraňovač plísní.