Doprava zdarma nad 1 590 Kč | platby Benefit Plus kartou
×

Beauty collagen pro vaši krásu nyní v akci

9. 5. 2022 - 22. 5. 2022

Tozax Coloxio - zázrak pro vaši zdravou a krásnou pleť, vlasy, zuby a nehty - nyní v akci!

Beauty collagen pro vaši krásu nyní v akci
leaf

Pravidla akce

  • Akce platí od 9. do 22. 5. 2022 nebo do vyprodání zásob ve všech Chytrých lékárnách a na e-shopu

 

Kolagen a kyselina hyaluronová v krémech do pleti proniknou jen omezeně. Proto je dodejte tělu zevnitř. Představují dokonalou prevenci nejen proti stárnutí pokožky, kterou regenerují a omlazují. Zázrak jménem kolagen také vyživivuje vlasy, nehty a prospívá chrupavkám, šlachám a kloubům. 

Proč doplňovat kolagen výživovými doplňky?

Organismus si tvoří kolagen sám, ale v průběhu života se tahle důležitá schopnost postupně snižuje (asi o 1,5 procenta ročně). Už po 20. roce života tuto schopnost výrazně ztrácíme, po třicítce nacházíme první vrásky, později začínají bolet klouby, jsem víc unavení, pomaleji se hojí zranění. Jak se věkem kolagenová vlákna ztenčují, mizí přirozená pružnost pleti, ta se vysušuje, vadne, vrásky přibývají.

Řešením je pomoci tělu zvnějšku – dodáním kolagenu prostřednictvím kvalitních výživových doplňků. 

 

Jak vybrat ten nejlepší kolagenový doplněk stravy?

Zajímejte se o to, v jaké formě se ve výrobku kolagen vyskytuje. Hydrolyzovaný kolagen neboli kolagenní peptidy se v organismu lépe vstřebávají, tj. jsou účinnější. Proto i Coloxio obsahuje právě hydrolyzované kolagenové peptidy. 

Aby stály účinky kolagenu za to, musí ho být velkorysá dávka – aspoň 3 000 mg v denní dávce. Výzkumy také ukázaly, že další minerály a aktivní látky v kolagenovém výživovém doplňku ještě zvyšují účinky vlastního kolagenu. Jako vitamín C. Je účinným antioxidantem, zlepšuje imunitu a celkovou kondici. Kromě toho přispívá k normální tvorbě kolagenu, proto je kombinace kolagenových peptidů a vitamínu C opravdu efektivní duo! A o kyselině hyaluronové už byly napsané celé beauty romány. Dokáže navázat velké množství vody, a tím zabraňuje vysušování a stárnutí pleti.