LékárnyAkceSlužbyKarta osobní péčeBlog

Chytrá akce na červenec

1. 7. 2021 - 31. 7. 2021

Vybrané TOP produkty z našich lékáren

Chytrá akce na červenec

Pravidla akce

  • Nabídka platí od 1. 7. do 31. 7. 2021 nebo do vyprodání zásob.
  • Nabídka platí ve všech Chytrých lékárnách i v e-shopu.

 

MILGAMMA N

Volně prodejný lék Milgamma N obsahuje účinnou trojkombinaci vysokých dávek vitaminů benfotiamin (B1), B6 a B12, které vyživují poškozené nervy zad, a tak pomáhají léčit samotnou příčinu bolesti zad způsobenou zánětlivým nebo mechanickým poškozením periferních nervů a kořenů. Vitaminy skupiny B mají příznivé účinky na metabolické a degenerativní onemocnění nervů a pohybového systému. Lék Milgamma N je volně prodejný lék, koupíte jej tedy i bez lékařského předpisu, je určen pouze pro dospělé. Čtěte pečlivě příbalový leták.

 

 

   Milgamma N větší balení 100 cps - běžná cena 699 Kč cena po slevě 399 Kč (exp. 11/2021)

   Milgamma N menší balení 50 cps - běžná cena 379 Kč cena po slevě 189 Kč (exp. 10/2021)

 

 

 

 

ALFASILVER sprej

Přípravek ve spreji s 2,5% obsahem ionizovaného stříbra k bezbolestnému ošetření ran, odřenin, popálenin menšího rozsahu, kožních poranění, proleženin a podobně. Udržuje okolní prostředí čisté a ošetřenou oblast chrání před množením bakterií. Není potřeba ránu čistit jinou desinfekcí, protože už samotný Alfasilver udržuje ránu bez mikroorganismů. Naopak, nedoporučuje se kombinovat s jakýmikoliv roztoky obsahujícími jód. Stříbro by ztratilo svoji účinnost. Je ideální na cesty a dovolené, určitě by neměl chybět v žádné domácí ani cestovní lékárničce.

 

 

   ALFASILVER sprej 125 ml - běžná cena 311 Kč cena po slevě 279 Kč

   ALFASILVER sprej 50 ml - běžná cena 207 Kč cena po slevě 179 Kč

 

 

 

 

 

 

Magnesium B-Komplex RAPID šumivé tablety 

Vysoce vstřebatelný hořčík (citrát hořečnatý) s komplexem vitaminů B (B1, B6, B12) v šumivých tabletách s příchutí citronu. Plně rozpustný, nezanechává usazeniny. Při zvýšené fyzické či psychické zátěži, i při příznacích únavy a vyčerpání. Slazeno stévií.

 

 

 

  Magnesium B-Komplex RAPID šumivé tablety tbl. 20 - běžná cena 99 Kč cena po slevě 69 Kč

 

 

 

 

 

 

Procto-Glyvenol®

Volně prodejný lék Procto-Glyvenol® se používá k lokální léčbě vnitřních a vnějších hemoroidů. Obsahuje léčivé látky tribenosid a lidokain hydrochlorid. Tribenosid zmírňuje zánět a zlepšuje vlastnosti cévní stěny. Lidokain okamžitě ulevuje od bolesti, svědění a štípání.  Procto-Glyvenol® se může používat od 4. měsíce těhotenství a u kojících žen, pokud dodržují dávkování a způsob podání.
K rektálnímu podání. Před použitím si přečtěte příbalovou informaci a poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.
Kosmetický přípravek Procto-Glyvenol® Soft je vhodný pro lepší hygienu v intimní oblasti.

Procto-Glyvenol® rektální čípky

10 čípků

Lék pro lokální léčbu vnitřních a vnějších hemoroidů. Ulevuje od bolesti, svědění a štípání a zároveň zmírňuje zánět. Procto-Glyvenol® se může používat od 4. měsíce těhotenství a u kojících žen, pokud dodržují dávkování a způsob podání.
Procto-Glyvenol® 400 mg + 40 mg čípky. Volně prodejný lék k rektálnímu podání. Před použitím si přečtěte příbalovou informaci a poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

 

 

   Procto-Glyvenol® rektální čípky - 10 čípků - běžná cena 199 Kč cena po slevě 139 Kč

 

 

 

 

Procto-Glyvenol® rektální krém

30 g

Lék pro lokální léčbu vnitřních a vnějších hemoroidů. Ulevuje od bolesti, svědění a štípání a zároveň zmírňuje zánět. Procto-Glyvenol® se může používat od 4. měsíce těhotenství a u kojících žen, pokud dodržují dávkování a způsob podání.

Procto-Glyvenol® 50 mg/g + 20 mg/g rektální krém. Volně prodejný lék k rektálnímu podání. Před použitím si přečtěte příbalovou informaci a poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

 

  Procto-Glyvenol® rektální krém 30 g - běžná cena 199 Kč cena po slevě 139 Kč

 

 

 

Procto-Glyvenol® Soft 

vlhčené ubrousky

Procto-Glyvenol® Soft vlhčené ubrousky pro intimní hygienu v anální oblasti obsahují výtažek z rostliny Ruscus aculeatus se zklidňujícím a protizánětlivým účinkem. Jsou bez parfemace a lze je využít jako náhradu toaletního papíru (max. 3 kusy na jedno použití).
Kosmetický přípravek.

 

 Procto-Glyvenol® Soft vlhčené ubrousky 30 ks - běžná cena 89 Kč cena po slevě 59 Kč