Doprava PPL Parcel Smart zdarma od 990 Kč | platby Sodexo, Benefity a Benefit Plus
×

Sleva 200 Kč při nákupu produktů Avène z řady SUN

1. 4. 2023 - 31. 8. 2023

Účinná ochrana před slunečními paprsky pro celou vaši rodinu.

Sleva 200 Kč při nákupu produktů Avène z řady SUN
leaf

Pravidla akce

  • Nabídka platí od 1. 4. do 31. 8. 2023, nebo do vyprodání zásob.
  • Nabídka platí ve všech Chytrých lékárnách a na e-shopu.
  • Sleva 200 Kč je již zohledna v ceně produktu.
  • Sleva se nevztahuje na akční balení.

Avène SUN je řada opalovacích přípravků francouzské dermokosmetiky, která se pyšní ekologickým obalem s minimálním množstvím plastů a 64 % recyklovaným plastem (kromě uzávěru). Produkty obsahují inovativní sluneční širokospektrální filtr TriAsorB, který chrání kůži nejen před UV zářením, ale také modrým světlem až do 450nm. Díky antioxidačnímu komplexu a termální vodě Avène je kůže komplexně chráněna a zklidněna. Navíc jsou produkty šetrné k životnímu prostředí s netoxickými filtry a minimální koncentrací slunečních filtrů pro nejvyšší biodegradabilitu. Avène také spolupracuje na projektech obnovy korálových útesů, mangrovových lesů a recyklace plastového odpadu v rámci projektu Pur.

Vybrané produkty

Francouzská dermokosmetika Avène již 30 let pečuje o citlivou pleť a pomáhá jí navrátit přirozenou krásu a zdraví.

Avène SUN je řada vysoce kvalitních opalovacích přípravků, které jsou speciálně navrženy pro chránění pokožky před slunečním zářením. Tyto přípravky jsou vyrobeny z přírodních a hypoalergenních ingrediencí a jsou vhodné pro všechny typy pleti, včetně té nejcitlivější. Avène SUN nabízí širokou škálu opalovacích krémů, sprejů a olejů s různými faktory ochrany, které umožňují individuální přístup k ochraně vaší pokožky. Tyto přípravky neobsahují parabeny, silikony ani octany, což zajišťuje nejvyšší kvalitu a účinnost.

Avène SUN je nejen vynikající ochranou před slunečním zářením, ale také respektuje životní prostředí. Novější produkty této řady mají ekologický obal, který obsahuje méně plastů, je recyklovatelný a obsahuje až 64 % recyklovaného plastu, což pomáhá minimalizovat dopad na životní prostředí (kromě uzávěru).

Kromě toho jsou opalovací přípravky Avène SUN inovativní díky svým aktivním složkám, například TriAsorB, novému slunečnímu širokospektrálnímu filtru, který chrání pokožku nejen před UV zářením, ale také před modrým světlem až do 450nm. Tímto způsobem se minimalizuje poškození buněk způsobené slunečním zářením a pomáhá bojovat proti škodlivým vlivům slunce a viditelným poškozením kůže.

Antioxidační komplex v opalovacích přípravcích Avène SUN zajišťuje dvojí antioxidační účinek pro komplexní ochranu buněk. Termální voda Avène, která je zahrnuta do těchto přípravků, zklidňuje a zjemňuje citlivou pleť a působí proti podráždění.

Značka Avène SUN se rovněž aktivně zapojuje do ochrany oceánů a minimalizace dopadu na životní prostředí. Netoxické sluneční filtry jsou šetrné k mořským organismům, jako jsou korály, fytoplankton a zooplankton, aby se uchovala mořská biologická rozmanitost. Ekologicky šetrné složení bez silikonů s minimální koncentrací slunečních filtrů má co nejvyšší biodegradabilitu. Avène SUN také spolupracuje s "projektem Pur", který se snaží obnovovat korálové útesy, mangrovníky a recyklovat plastový odpad.