Doprava PPL Parcel Smart zdarma od 990 Kč | platby Sodexo, Benefity a Benefit Plus
×

Sleva 200 Kč při nákupu opalovacích přípravků A-Derma Protect

1. 4. 2023 - 31. 8. 2023

Ochrana před sluncem pro křehkou kůži.

Sleva 200 Kč při nákupu opalovacích přípravků A-Derma Protect
leaf

Pravidla akce

  • Nabídka platí od 1. 4. do 31. 8. 2023, nebo do vyprodání zásob.
  • Nabídka platí ve všech Chytrých lékárnách a na e-shopu.
  • Sleva se nevztahuje na akční balení a již zlevněné produkty.
  • Sleva 200 Kč je již zohledněna v ceně produktu.

Opalovací přípravky A-Derma Protect jsou navrženy tak, aby chránily křehkou a citlivou pokožku před slunečními paprsky. Díky vysokému obsahu ochranných látek poskytují účinnou ochranu před UV zářením a současně chrání pokožku před dehydratací. Tyto opalovací přípravky jsou vhodné pro všechny typy pleti citlivé na slunce a nabízejí nejen vysokou ochranu, ale také zvláčňující a posilující účinky. S A-Derma Protect se můžete cítit dokonale chráněni a zároveň budete pečovat o vaši pokožku.

V srdci jihozápadní Francie pěstuje A-DERMA jedinečnou odrůdu oves Rhealba®, v souladu se zásadami organického zemědělství. Tato speciální odrůda má výjimečné vlastnosti pro péči o citlivou pokožku, protože obsahuje látky jako saponiny a flavonoidy, které snižují podráždění kůže a zlepšují její ochrannou bariéru. Navíc v mladých výhonech tohoto ovesu je obsaženo mnohem více důležitých aktivních látek než v zrnech, a naopak neobsahují proteiny, které by mohly vyvolat podráždění.

Všechny přípravky značky A-DERMA obsahují výtažek z mladých výhonků ovsa Rhealba®, a to platí i pro opalovací řadu A-Derma Protect. Tyto opalovací přípravky mají vysoký fotostabilní faktor (SPF), který chrání kůži před škodlivým zářením UVB i UVA. Díky svým jemným, hypoalergenním a nekomedogenním složkám jsou přípravky A-Derma Protect vhodné pro citlivou a náchylnou pokožku, a to i při vysokých teplotách a slunečním záření.

Opalovací přípravky A-Derma Protect jsou k dispozici v různých formách, například jako krém, sprej nebo emulze. Každý z nich nabízí různou konzistenci a způsob aplikace, takže si každý může vybrat ten, který mu nejvíce vyhovuje. Zároveň jsou opalovací přípravky A-Derma Protect voděodolné, takže si můžete být jisti, že vás ochrání i při plavání nebo jiných vodních aktivitách.