LékárnyAkceSlužbyKarta osobní péčeBlog

7 důvodů, proč používat micelární vodu. V čem tkví její kouzlo?

7 důvodů, proč používat micelární vodu. V čem tkví její kouzlo?

Multifukční micelární voda se stala hitem v odličování i čištění pleti. Oblíbily si ji miliony lidí po celém světě, a to především pro jednoduchost jejího používání i rychle viditelný efekt.

Na rozdíl od běžným čisticích přípravků nebo odličovacích vod, mlék nebo gelů využívá micelární voda micely – drobné částečky, které mají schopnost na sebe vázat nečistoty pleti i make-up. Micelární vody také pomáhají obnovovat hydrolipidický film pleti a tím učit pleť schopnosti neztrácet v průběhu dne hydrataci. Micelární vodu mohou používat teenageři i dospělí. Vhodně zvolenou micelární vodu používejte denně, vždy ráno a večer. Výsledky budou vidět brzy a to hlavní – budou dlouhodobé.
 

 1. Jde to i bez tření
  Micely obsažené v micelární vodě se po pleti pohybují bez tření, a tak pleť zbytečně neodírají. Micelární voda je tak šetrná ke všem typům pleti, a to včetně té citlivé.
   
 2. Odlíčí i voděodolný make-up
  Dobře zvolená micelární voda zvládne v jediném kroku pleť odlíčit a zbavit zbytků make-upu, vyčistit i uvolnit ucpané póry. Absorbuje tuky, kožní maz i voděodolná líčidla.
   
 3. Je šetrná k citlivé pokožce. I k očím!
  Ani ti z nás, kteří mají velmi citlivou pleť, se nemusejí bát micelární vody. Stačí si vybrat tu, která bude svým složením odpovídat typu vaší pleti a ranní i večerní čištění bude odteď bez starostí. Pokud se denně líčíte, s micelární vodou se můžete i před spaním odlíčit, a to i make-up z očí. Zvládne oční stíny, tekuté linky i řasenku.

 4. Tonizuje
  Micelární voda pomáhá sjednotit barevný tón pleti, rozjasňuje ji. Díky micelární vodě pleť vypadá zdravá a projasněná.
   
 5. Jednoduchost použití
  Odpadá mnoha krokový ranní a večerní rituál čištění pleti. Odlíčení, vyčištění, tonizace? K čemu jste ještě donedávna potřebovali sadu přípravků, zvládnete nyní s jedním výrobkem – s dobře zvolenou micelární vodou.

  Jak použít micelární vodu?
  Micelární vodu aplikujte na vatový nebo látkový tampon, pleť otřete, odstraňte make-up z obličeje i očí a micelární vodu už dále neoplachujte. Používejte ráno i večer.

 6. Je skvělá na cesty
  Nejen kvůli jednoduchosti aplikace, ale hlavně kvůli svým účinkům si micelární vodu oblíbili všichni, kdo jsou často na cestách. Minibalení micelární vody také můžete vzít s sebou na dovolenou, kde se málokomu chce trávit čas složitým odličováním a čištěním pleti.
   
 7. Má přidanou hodnotu
  Bojujete s problematickou pletí? Mastí se vám t-zóna, trápí vás ucpané póry a pupínky? Vyberte si micelární vodu, která je nekomedogenní a váže na sebe nečistoty, uvolňuje póry a zabraňuje tvorbě zánětlivých vřídků. Nebo je vaše pleť neustále suchá a napnutá? Zvolte takovou micelární vodu, která pleť hydratuje a zanechává ji jemnou a hladkou. Micelární vody také mohou pomoci zklidnit citlivou a napnutou pleť a eliminovat její začervenání.

Mohlo by vás také zajímat